Milé čtenářky, máme pro vás skvělou testovací akci! Každá z nás doma pere prádlo a určitě se vám stalo, že ne vždy vypereme věci, které jsou barevně stálé. Co s tím?

Color catcherUž se vám stalo, že jste z pračky vytáhli oblíbené bílé tričko obarvené narůžovo jednou zatoulanou červenou ponožkou, která se připletla do prádla? Také se vás zmocnila hrůza při pohledu na vybledlé nebo zešedlé spodní prádlo, které se omylem vypralo s barevným? Naštěstí je již nyní pomoc na dosah ruky díky revolučním pracím ubrouskům COLOUR CATCHER od značky K2r. Více najdete na http://ano.colourcatcher.cz

Chcete otestovat ubrousek K2r COLOUR CATCHER? Hledáme celkem 50 čtenářek, která ho otestují.

Získáte balíček, kde najdete tyto produkty K2r:

  • K2r Ubrousky Colour Catcher - prací ubrousky, které chrání před nežádoucím obarvením (10 ks, 89 Kč; 20ks, 159 Kč )
  • K2r Colour Catcher Stop obarvení + Odstraňovač skvn 2v1- prací sáčky zabraňující nežádoucímu obarvení, které navíc odstraňují skvrny již při teplotě 30 °C – dvojí účinek během jediného praní (5 ks, 89 Kč)
  • K2r Ubrousky Intenzívní bílá - prací ubrousky, které zachovávají zářivě bílou barvu prádla a chrání ho před zašednutím (10 ks, 89 Kč)
  • K2r Intenzivní bílá + Odstraňovač skvrn 2v1 - prací ubrousky, které kombinují účinky ubrousků Intensive White s odstraňováním skvrn již při teplotě 30 °C během jediného praní (5 ks, 89 Kč)
  • K2r Čistič pračky 3v1 - čistič pračky - složení s trojím účinkem: čistí, odstraňuje vodní kámen a osvěžuje vnitřek pračky, čímž prodlužuje její životnost – pro čistší a svěžejší prádlo z pračky po delší dobu (2 ks, 89 Kč)

Chcete se zapojit do testování? Zapojte se do soutěže a my vybereme 50 z vás. Soutěž najdete ZDE.

 

K2r COLOUR CATCHER je zcela bez chemie, využívá fyzikální reakce na principu magnetu. Díky revoluční patentované technologii prací ubrousky barvu uvolněnou ve vodě přitahují. Jsou navíc vyrobeny z polymeru, husté trojrozměrné struktury, takže rozpuštěná barviva zachytí a znovu neuvolní. Letmý pohled po praní vás přesvědčí – důkaz je na ubrousku!

          Díky technologii COLOUR CATCHER se už nemusíte bát nechtěného obarvení ani třídění prádla podle barev, všechno prádlo můžete prát společně. COLOUR CATCHER od K2r šetří čas i peníze, protože prádlo lze prát společně a bez obav z nežádoucího obarvení. Důležité je však přihlédnout k intenzitě barvy prádla a vždy se řídit návodem na obalu produktu.

          Prací ubrousky COLOUR CATCHER vyrobeny ze 100% přírodního materiálu a jsou plně biologicky odbouratelné. Do vody se z nich neuvolňují žádné chemikálie a po použití je lze vyhodit do sběru společně s dalším papírem, protože jsou plně recyklovatelné. Kromě toho jsou certifikovány organizací Forest Stewardship Council (FSC), protože se při jejich výrobě používají výhradně suroviny pocházející z udržitelně obhospodařovaných lesů.

Více na http://ano.colourcatcher.cz

 

Reklama