sarahManželství herečky Sarah Jessicy Parkerové a jejího muže Matthewa Brodericka je v troskách. Jejich vztah nezachránila ani novorozená dvojčata Marion a Tabitha. Chudinky děti.

Dvanáctileté manželství herců patřilo v Hollywoodu dlouho mezi nejstabilnější. První trhliny vztahu vypluly na povrch už dříve, ale podle agentury Famous se hvězda seriálu Sex ve městě Sarah Jessica Parkerová odstěhovala od svého manžela až nedávno. S sebou vzala šestiletého syna Jamese a měsíční dvojčata, která si manželé nechali donosit náhradní matkou. Zřejmě už tím se pokoušeli trhliny v jejich lásce vyretušovat.

Jako důvod rozchodu uvádějí hereččini přátelé nevěru Matthewa Brodericka. A nebyl to prý jeho první zálet. Čtyřiačtyřicetiletá herečka už dala svému o tři roky staršímu choti několikrát šanci a vztah chtěla zachránit. Po jeho posledním úletu s mladou dívkou jí však došla trpělivost a odstěhovala se do svého bytu v Brooklynu, zatímco její muž nadále zůstal bydlet v jejich společném bytě na Manhattanu. Teď už je čekají jenom rozvodové tahanice. Škoda.

Reklama