Značka Lynn přináší novinky! Jsou to čistící ubrousky a Lynn leštěnka na nábytek se včelím voskem. Už jste je vyzkoušeli? 
 
Dá se vůbec něco změnit v tak tradiční oblasti jakou je úklid domácnosti? Ale ovšem. Moderní domácnost má přece k dispozici desítky speciálních úklidových prostředků, ať už na laminátové podlahy nebo na kuchyňské linky, sporáky, vany, okna, nábytek i na prach a tak bychom mohli pokračovat v dlouhém výčtu až do konce stránky. Jenže pro běžný úklid jedné domácnosti je tak rázem potřeba několikrát měnit prostředek, vodu, hadr nebo prachovku. A navíc úklid zabírá spoustu času.
Řešením jsou jednorázové úklidové ubrousky, díky kterým se běžný úklid domácnosti dá zvládnout snadno a bez námahy. Ubrouskem prostě setřete a zároveň ošetříte nábytek, koupelnu nebo kuchyň a použitý ubrousek zahodíte do odpadu. Šetří váš čas i námahu a domácnost je přitom „jako ze škatulky“. Značka Lynn představuje novinku – Lynn čisticí ubrousky ve dvojím provedení – univerzální a proti prachu.

LYNN čisticí ubrousky UNIVERZÁLNÍ
Kvalitní jednorázové ubrousky pro úklid všech typů ploch. Efektivně odstraňují mastnotu
a špínu, zanechávají čistý povrch beze šmouh a jemně provoní ošetřované plochy citrónovou vůní. Nejvíce se uplatní při úklidu kuchyně, koupelny, předsíně či dětského pokoje.

 

 

LYNN čisticí ubrousky PROTI PRACHU
Kvalitní jednorázové ubrousky s jemnou citrónovou vůní pro rychlé setření prachu v domácnosti. Snadno a rychle odstraňují prach a nečistoty z nábytku i z domácí elektroniky. Díky zvlhčenému povrchu se během úklidu nevíří prach, aktivní složka čističe zajišťuje vysoký lesk a dlouhotrvající antistatický účinek zpomaluje usazování prachu na ošetřených plochách.

 

 


LYNN leštěnka na nábytek S VČELÍM VOSKEM
Nová leštěnka Lynn s včelím voskem je určena především pro ošetřování dřevěného nábytku. Díky  nové receptuře s přídavkem včelího vosku vytváří leštěnka Lynn ochranný film, který účinně a dlouhodobě chrání nábytek před vysycháním, ztrátou lesku a před usazováním nečistot. Aerosolové provedení výrazně usnadňuje nanášení leštěnky na nábytek i rozleštění po celé ploše, takže nevznikají nežádoucí šmouhy nebo stopy po nerovnoměrném rozetření leštěnky.


Úklidové novinky uvádí na trh pod vlastní značkou Lynn renomovaný český výrobce aerosolových produktů, firma Lybar a.s. Novinky pro běžný i velký úklid domácnosti zakoupíte v cenách okolo 55 Kč v široké distribuční síti, v drogeriích, super i  hypermarketech.

Reklama