milé ženy-in fotogenické i sebekritcké. Děkuji vám za krásné příspěvky se spoustou fotek. Ani jsem netušila, kolik je mezi vámi vášnivých fotografek, které raději stojí za objektivem než před ním. Doufám, že to není kvůli tomu, že se samy sobě na fotkách nelíbíte

Za tu přílišnou sebekritiku bych vás chtěla trochu pokárat. Mám pocit, že neexistuje nefotogenický člověk. Jen neměl příležitost potkat fotografa, který by jeho krásu objevil. Chce to správné světlo, dobrý úhel pohledu a výtvarné cítění. Jenomže to je dar, který nebyl dán každému. Fotografovat člověka bude asi ta nejtěžší disciplína, to vám zřejmě potvrdí každý profesionál.

Tak se na své tváře, ani těla nezlobte, a mějte se rády i na fotkách. Víte, co je hodně důležité a co dělá váš portrét vždycky hezčí? Úsměv.

Tak se do objektivu usmívejte, zubte a říkejte si v duchu sýýýr a uvidíte, že se sama sobě začnete líbit.

Ještě než vyhlásím oceněný příspěvek, chtěla bych se omluvit. Čtenářce s nickem telelot, že jsem jí zapomněla vložit fotky do příspěvku, všem čtenářkám, které jsem z časových důvodů nezveřejnila fotky všechny a všem čtenářkám, kterým jsem nestačila zveřejnit příspěvek vůbec. Snad jich mnoho nebylo.

Tak a jdeme na vyhodnocení příspěvku dne.

Opět to bylo hodně těžké, ale nakonec jsem se rozhodla pro příspěvek od čtenářky s nickem catik5, který oceňuji jako nápad na dárek. A chtěla bych jí vzkázat: Nic si z toho nedělejte, že se některým čtenářkám nelíbí „useknuté“ nohy, důležité je, že vaše fotka udělala radost těm, kterým byla určena.

Blahopřeji a posílám bronzer a tělovou spršku od Avonu

Všem ostatním čtenářkám ještě jednou moc děkuji za úžasné příspěvky a přeji krásný zbytek dne!

Zítra se můžete těšit na téma šéfredaktora Radka Kříže:

Vaše podnikatelské (ne)úspěchy

Reklama