Naše milé čtenářky, právě skončila naše dnešní soutěž na téma dušičkových vzpomínek. Všem, kteří se zúčastnili, moc děkujeme, vám ostatním jsme vděčni za přízeň či zapojení do diskusí. A kdo vyhrál kosmetické balíčky?

Jednoznačným vítězem se stala Japina, jako druhá čtenářka Netřesk, třetí T.M.

1. Japina

2. Netřesk

3. T.M.

Všem třem blahopřejeme a dárky posíláme poštou.

NOVÁ SOUTĚŽ!!!

A pro vás ostatní, kdo dnes nevyhrál, nebo se vůbec nezapojil, vyhlašujeme soutěž novou. Až do zítřejší 16. hodiny posílejte své příspěvky na téma Právě jsem se dozvěděla, že jsem těhotná.

Bude to o zrodu nového života. O chvíli, kdy jsme se o tom, že budeme matkou, dozvěděly s definitivní platností od svého gynekologa.

Pamatujete si na svou první reakci? S jakými pocity zprávu, že bude otcem, přijal váš partner? Byl nevýslovně šťastný, nebo to vzal rozpačitě? Každá žena tuto chvíli prožívá jinak. A nás zajímá, jak jste na tom byla vy.

Jak jste reagovala, když vám gynekolog potvrdil, že jste těhotná? Jak reagovalo vaše okolí? Bylo vaše těhotenství plánované, nebo nechtěné? Máte nějaký příběh, se kterým byste se chtěla svěřit? Máte nějakou příhodu? Chcete se pochlubit fotografií svého potomka?

Napište a pošlete své příspěvky na adresu: redakce@zena-in.cz. My je zveřejníme a ty nejlepší odměníme pěkným dárkem.

Reklama