Vzhled hraje prim

„Pracovní stůl není jenom o tom, že člověk za něj zasedne, protrpí osm hodin a jde domů. Při vymýšlení designu setu jsme se soustředili především na líbivost, která nebude nijak rušit,“ přibližuje více detailů zástupce značky YENKEE, Patrik Kočvara. Tendency kombinuje na svém povrchu elegantní nádech černé a šedé barvy, které jsou navíc opatřeny metalickým nástřikem, jenž propůjčuje příslušenství kovový lesk. To vše je zabaleno v tenkém tělo obou produktů.

Třetina lidí chce mít při práci více klidu

Dle studie zveřejněné Harward Business Review respondenti odpovídali, že chtějí zlepšit hlukové podmínky, které panují v jejich kancelářích či dnes moderních open-spacech. „My toto vnímáme i sami na sobě. Proto má nový set Tendency velmi tiché nůžkové spínače kláves, které jsou téměř neslyšné,“ doplňuje Kočvara. Se stejným cílem byla vytvořena i myš ze setu, která nemá cvakající kolečko a spínače jsou rovněž velmi tiché.
Jeden konektor a plno chytrých funkcí

Jednoduché obsluze přispívá připojení skrze jediný konektor. Výrobce navíc dodává redukci na USB-C přímo v balení, kterou dozajista ocení majitelé novějších zařízení. Přenos signálu dokáže zabezpečit až na vzdálenost deseti metrů. Příznivci intuitivních řešení ocení multimediální klávesy, které značně urychlí práci, a hlavně stačí spoustu funkcí ovládat pouze jedním stisknutím.

Těším se do práce

Téměř každý zaměstnavatel poskytuje v současné době tak nezbytné vybavení pro práci s počítačem. Značka Yenkee může nabídnout kompletní řešení, aniž by člověk měl na stole propletené dráty, a rušil tak kolegy hlasitým cvakáním klávesnice. Yenkee nabídne ultra tenkou klávesnici, tichou myš pod názvem SET TENDENCY, bezdrátový nabíjecí stojánek YAC5015 na mobilní telefon nebo také elegantní bezdrátová sluchátka Groove. Pracovní stůl je tak čistý, bezdrátový, navíc práce v open-space tichá, což ocení celý kolektiv.

Více na YENKEE.CZ

Reklama