Zlobivá čtenářka Vodfon mi bohužel neposlala odkaz na písničku :-), tak doufám, že jsem našel tu správnou, protože ji v českém podání neznám a ani se mi ji nepodařilo dohledat... ale i kdyby ne, tak tahle je od Briana Adamse snad nejznámější a jistě vás také potěší!

A co vlastně o Brianovi Adamsovi napsala Vodfon?


Dobrý den!

Tento příběh se týká hlavně mé dcery!

Když měla 17 let, přihlásila jsem jí do DOREMI, pěvecká soutěž, která probíhala na Nově. Po roce přišlo pozvání. Na nějakou soutěž jsme už dávno zapomněli. Jelikož je Praha od Severní Moravy pěkný kousek, jeli jsme už o den dřív. Dcera se právě potýkala s chřipkou. Sehnat v Praze ubytování na poslední chvílí je neuskutečnitelné! Nezbylo nám, než se ubytovat v nádražácké ubytovně pro muže. Připadali jsme si jak na veřejném WC. To byl největší zážitek z hlavního města!

Celou noc jsme nikdo strachy nespali. Ráno jsme měli žaludky sevřené trémou, dcera chudák nejvíc! Ráno zjistila, že nemluví vůbec! A to má zpívat. Nechali jsme to osudu! Dorazili jsme na místo. Pavel Trávniček a Sabina Laurinová, kteří soutěž moderovali, už tam byli. Nejhorší, přežít generálku. Dcera začala naštěstí trochu mluvit! Konečně začala soutěž. V porotě je Jan Kalousek, Jiří Pomeje a nějaká miss.

Dcera zpívala písničku od Adamse Bryana, Konec dětských snů. Nebudu to protahovat, vyhrála to i s chřipkou. Všichni jsme si zapracovali na žaludeční vředy! Výhra byla 10.000 Kč. Teď už nás čekala dlouhatánská cesta domů. Ale jelo se nám krásně!

Písnička Konec dětských snů, se pro mě stála hymnou. Kdykoliv, ji v rádiu uslyším, tak mě krásně mrazí!!!!!!!!

Vodfon

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Dnes máme téma Osudové písně. Co mi máte do redakčního e-mailu posílat?

Vyprávění o vašich osudových písních...

  • ... jak jste k nim přišly.
  • ... zda jich máte více, nebo jen jednu?
  • ... kdy jste ji slyšela naposledy.

Vaše příhody s písničkami, které přišly v pravý čas...

  • ... a pomohlo vám to.
  • ... a složilo vás to do kolen.

Ke každé písničce mi pošlete i odkaz na YouTube! Ať si ji mohou poslechnout i ostatní čtenářky.

POZOR! Každou písničku také uvedu jen jednou, tak se snažte poslat svůj příspěvek co nejdříve, ať vás nikdo nepředběhne!

Reklama