Nemám sny o domečku, pejskovi, já mám sny kapku náročnější. Miluji koně a vždycky jsem chtěla mít nějakého doma. A kdybych měla skutečně moc peněz, tak bych rovnou postavila celou stáj, kolem ní ohrady. Kolem domku totiž máme krásnou krajinu, cesty lesem jsou pro jízdu na koni jako stvořené…..Stáj by byla hezký a upravený domeček, dvůr dlážděný zámkovou dlažbou, na parapetech okýnek muškátky, u stáje květináče se zakrslými borovicemi… Uvnitř stáje prostorné a světlé boxy pro koníky, hezká sedlovna, vonící kůží a sedlovým mýdlem, za stájí čistý seník plný toho nejvoňavějšího sena a taky samozřejmě prostor na oplachování koníků a kování.

V ohradách šťavnatá tráva a dostatek napáječek. Jízdárna by byla samozřejmě veřejná (kdo by taky stíhal jezdit na tolika koních). Lidé by si mohli hladit hříbátka a taky prohlížet stáje (což je dovoleno jen v málokteré stáji, a mně to mrzívá).

A když by přišli lidé s dětmi, mohli by je nechat povozit na ponících a nechat je vydovádět na hřišti nedaleko stáje. Poblíž stáje malinká hospůdka, zařízená ve venkovském stylu a vhodná na posezení po nádherné vyjížďce -  žádná pivní putyka….

Aby ti lidé mohli pozorovat zapadání sluníčka  a rozhlídnout se, jak je kolem nás hezky. A já samozřejmě s nimi…