Tématem jsou dnes historky s kondomy. Kromě těch erotických se s pryžovými sperminátory mohou udát i zápletky zcela civilní. Zjistěte, jakou úlohu sehrály kondomy za Druhé světové války a jak dopadla dětská hra s kondomem a vodou...

condoms

Už se vám někdy stalo, že se váš partener při nasazování kondomu rozesmál? Nemějte mu to za zlé, třeba se mu v dětství přihodil obdobný příběh jako mně...

Když jsem ještě každý den usedal do školní lavice, těšíval jsem se, jako snad většina mých spolužáků, na přestávky. Byli jsme parta malých raubířů a snažili se vynalézti stále nové a nové vtipy ku ukrácení času, stráveného ve třídě a obveselení ostatních.

A tak jednoho dne donesl do školy spolužák Fanda balíček kondomů. Už jen tím si získal obdiv. Jenže co s nimi?

„Vodní bomby!“ navrhl kdosi a už se gumičky o přestávce nasazovaly na kohoutek a plnily vodou. S vodní bombou, pečlivě utaženou uzlíkem, se pak spěchalo k oknu.

- PLESK! CÁÁÁK! -

Auta a chodník před školou záhy vypadaly jako po jarní průtrži mračen.

Klukovskou zábavu drobně kalil Honza, který seděl stále v lavici a tvářil se, že z toho určitě bude průšvih. Nakonec jsme ho ale oblomili a těsně před zvoněním do další hodiny sebral odvahu a vyhodil z okna ohryzek právě dochroustaného jablka.

Když vešel tříďas, bylo jasné, že je zle.

„Tohle jste, kluci, přehnali!“ spustil bandůrskou: „Ta paní je teď v ředitelně. Někdo z vás si tady vyslouží důtku. Tak kdo to byl? No!“

Všichni jsme vehementně mlčeli a klopili zraky. Důtka - tak to je průšvih... Pochopitelně se nikdo nechtěl přiznat a tříďas běsnil stále víc.

A jak celá věc skončila? Nepovedlo se nám svést to na vedlejší vzornou třídu, ale důtku si nakonec nikdo z vodních bombardérů neodnesl. Nejhůře dopadl Honza. To když do třídy vešla postižená dáma a ve vlasech se jí skvěl vkusně umístěný ohryzek.

Ale kondomy nejsou jen předmětem dětských hrátek, mohou hrát klíčovou roli i ve válečných konfliktech. Nevěříte? Přečtěte si následující příběh...

Exrémní kondomy pro britské vojáky

Jeden z mnoha, pravděpodobně smyšlených, příběhů z období Druhé světové války vypráví o vychytralosti nejslavnějšího britského politika Winstona Churchilla.

Spojenecká armáda používala velké množství zbraní, kterým nedělalo dobře špatné počasí - ve vlhku rezavěly, v mrazech vypovídaly službu. Vojáci vyzkoušeli celou řadu ochranných krytů, z nichž se jako nejúspěšnější ukázaly kondomy. Jedinou potíží bylo, že na větší zbraně běžná velikost prezervativů nestačila. Nebyli by to však Britové, aby si i v takové situaci neporadili! Zašli za svým nejvyšším velitelem s žádostí o výrobu osmnáctipalcových kondomů. Winston Churchill se dlouze zamyslel, načež pravil: „Dobrá, výrobu schválím, ale za dvou podmínek. Na krabičce musí být uvedeno, že byly vyrobené ve Velké Británii, a navíc kondomy musí nést označení medium.“ Jak vidíte, milé čtenářky, bojovat se dá skutečně na „všech frontách“, mužské ego nevyjímaje.

Téma dne: Úsměvné historky s prezervativy

Dnes se budeme v magazínu bavit na úkor kondomů, co vy na to, milé čtenářky?

  • Máte nějakou humornou historku s prezervativy? Sem s ní!

Posílejte mi dnes (úterý 15. března) do 15.00 hodin své příběhy s prezervativy. Nemusí jít nutně o historky z erotických chvil. Asi všichni jsme si nějakou tu vtipnou či trapnou chvilku s kondomem užili - podělte se o své zážitky s ostatními čtenářkami. Příběh, který mě nejvíce pobaví, odměním knihou sexuologa Petra Weisse: Sloupky o sexu a přidám k ní ještě (jak jinak) balíček kondomů. Chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a také šanci na zmíněný knižní a pryžový dárek, ať je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec. Zasílejte ho na redakční e-mailovou adresu, uvedenou níže a neopomeňte do předmětu uvést heslo.

sloupky

Reklama