Celý den jste se, milé čtenářky, prostřednictvím našeho magazínu omlouvaly za způsobené malé i velké křivdy. Pro adresáta omluvy od nás jedna z vás získala dárek. Která? A jak zní odpověď na dnešní hádanku? To vše se dozvíte v této novince...

Dnes jste mi, milé čtenářky, posílaly omluvy. Omlouvaly jste se za malé i velké křivdy, které jste způsobily. Mojí milou povinností je nyní vybrat jednu z vás, která dostane dárek pro adresáta své omluvy.

Bylo to těžké. Ale nakonec jsem se rozhodl pro omluvu čtenářky...

Pinokio, doufám, že bratr omluvu přijme a vztahy v rodině se brzy napraví. A doufám, že k tomu připěje i náš malý dárek: sladký BIO balíček s čokoládovými pralinkami, ceylonským čajem, irskou kávou a vysokoprocentní čokoládou.

cena

Posíláme vám ho poštou. Odesíláme cca jednou za 14 dní.

Zítra

Po delší době tu máme opět zvířátkové téma. Tentokrát ho bude editovat Dana Svobodová. Více o tématu na následujícím odkaze...

Dnešní hádanka

I dnes pokračovala hádanková soutěž. Měly jste objevit zvíře, které nežije na našem kontinentě, pohybuje se po dvou nohách, ale není to pták... schoval jsem ho do následující věty: Každý Lovec Odkládá Kulovnici A Náboje.

Tak doufám, že má díky tomu ten KLOKAN větší šanci utéct.

No, a to je pro dnešek vše. Přeji pěkný zbytek dne!

Reklama