Děkuji všem čtenářkám, které nám věnovaly svůj čas a napsaly k dnešnímu tématu. Obzvlášť těm, které navíc poslaly své foto ve slunečních brýlích. Ještě než se rozloučíme, vylosujeme jednu  z vás, která získá brýle od Grand Optical

Dnešní přísun příspěvků byl menší, než jsem čekala, ale i tak krásně pokryl dnešní vydání. Věřím, že jste nepsaly jen kvůli lákavé ceně, ale i z čisté radosti, že je konečně slunečno a máte důvod sluneční brýle provětrat. Nebudeme si nic nalhávat, sluneční brýle jsou fajn kamarádky. Nejen že chrání naše oči, ale prostě nám sluší. V brýlích vypadáme záhadně, mladistvě a šarmantně. Tak proč je nenosit?

A že dobré brýle stojí moc? Ani bych neřekla. Je to stejně jako se vším ostatním. Nejsme tak bohaté, abychom si kupovaly levné věci. Už jsem se několikrát přesvědčila, že levné zboží má krátkou životnost, ale to je můj názor, který nikomu nevnucuji.

Tak tedy dost řečí, zřejmě už netrpělivě čekáte, která,(nebo který) se stane šťastným čekatelem na brýle v hodnotě 1 200Kč od Grand Optical.

Náš los dne padl na čtenářku s nickem Lalica a já jsem tomu moc ráda. Bude to takový malý dárek za vysvědčení. Pardon, za vysokoškolský diplom. :)

Ještě jednou moc blahopřeji vítězce a doufám, že nám pošle fotku brýlí, které si vybrala

To je pro dnešek opravdu vše a přeji krásný zbytek dne!

Reklama