S vámi se oslavuje jedna báseň! Svoje příští narozeniny nechci slavit s nikým jiným než s vámi, moje drahé ž-inky! Ale pro dnešek už budeme muset skončit. Naštěstí není všem dnům konec, a tak se tu zase brzy sejdeme, i když už u jiného tématu.

Ovšem než to rozpustíme úplně, měla bych určitě ocenit nejlepší příspěvek k tématu dne. Po dlouhém a náročném vybírání jsem vybrala první příspěvek od alušenky, protože její historka o pánských tangách nás tu doslova „zbourala" na více než čtvrt hodinku. A co bude náš tajný narozeninový dárek pro výherkyni? Klinicky testovaný ORTIS MethodDraine Slim s příchutí višně na odbourání přebytečných kil a celulitidy. S touto zeštíhlující pitnou kúrou budete ještě přitažlivější. ;)

A co se týče naší dnešní hádací soutěže. Během odpoledne a večera do článků dnešního vydání umístím 2-3 nápovědy pro ty, které stále ještě tápou nebo se dostanou k netu až po práci, abyste i vy měly možnost se do soutěže o rtěnku Astor přidat! ;) Možnost hádat máte až do zítřejších osmi hodin ráno!

Tak si užijte zbytek slunečného dne a třeba se dnes potkáme někde na narozeninovém tahu. ;)

Reklama