Ještě teď mám mžitky před očima a nemohu se vzpamatovat z té přemíry příspěvků, které dorazily. A to jsem se bála, že se ukoušu nudou. Díky vám všem, které jste se nestyděly, ani nepohoršovaly nad dnešním tématem, ale dokázaly se o něm otevřeně bavit. Je vidět, že čtenářky magazínu Žena-in vyrostly

Kdybyste mi ještě před rokem nebo dvěma řekly, že téma holení vyvolá spíš pozitivní ohlas, nevěřila bych. Jsem ráda, že i témata, která byla dříve tabu, se mohou dnes otevřeně probírat. Věřte, že nejsou vybírána pro lacinou senzaci, ač tak někdy působí, ale proto, že na ženský magazín patří. Samy je možná občas probíráte na svých sešlostech, babincích a dýcháncích.

A proč ne. Nic ženského nám přece není cizí.

Děkuji vám všem, které jste se dnes přidaly a aktivně přispěly. Omlouvám se těm, na které se dnes nedostalo. To neznamená, že bychom je nezařadily do slosování. Takže šanci jste měly opravdu všechny.

A teď mi dovolte, abych už to napětí neprodlužovala a přistoupila ke zlatému hřebu našeho dne a vylosovala jednu z vás, pro kterou bude v budoucnu holení už jen potěšením. Pomůže jí k tomu nový, moderní epilátor značky Rowenta s různými hlavicemi pro bezbolestnou epilaci.

rowenta

Fanfára... dnešní šťastnou četnářkou bude nick Lefff. Blahopřejeme

Doufám, že jí dárek udělá radost.

Věřím také, že nám ostatní čtenářky zachovají přízeň a budou psát i nadále. Vždyť bez vašich krásných příspěvků by denní vydání nebylo tím, čím je.

Děkuji a mějte se moc krásně.

Zítra dáte řeč o političkách se Sašou Stuškovou a se mnou se můžete opět „sejít“ v pondělí 30. 4. nad tématem Čarodějnice.

Už se moc těším!

Reklama