Tak ten Velký pátek nebyl zas tak zlý, jak jsem se obávala. Díky, že jste si i v předsvátečním blázinci (dodělat všechno v práci, nakoupit, zabalit, zfackovat děti, zadělat těsto, nezapomenout psa, umýt auto, zalít kytky, nakrmit želvy...) našly čas i na Ženu-in.

Napsaly jste hezké příspěvky, ze kterých jsem s jistou úlevou seznala, že zdaleka nejsem jediná, kdo pociťuje nad velikonočními svátky určité rozpaky. Jako třeba Dooma (Dominika), kterou tímto vyhlašuji dnešní vítězkou. :-) Ale na mou duši, na psí uši, na kočičí svědomí, že to není proto, že má podobný názor jako já - její povídání bylo prostě moc pěkně napsané a upřímné. Dominice posílám čokoládová vajíčka s lentilkami i bez. 

Vy ostatní se tím nenechte odradit, pište dál a zachovejte nám svou přízeň. A stejně tak Vy, které si velikonoční svátky upřímně užíváte, se na mě nezlobte. Můžu vám jedině tiše závidět.

Nezapomeňte, že do půlnoci můžete ještě hlasovat ve vajíčkové soutěži (taktéž o čokoládu). Stále běží také hodinovka o velmi hodnotnou kosmetiku. 

V každém případě nás všechny (skoro všechny) čekají sladké a snad i teplé a slunečné tři dny volna. Užijte si je!

Reklama