Prozradím vám něco ze zákulisí redakce. Včera za mnou přišel velký šéf Radek a praví: „Vymysli si na zítra nějakou soutěž. Na tohle téma moc příspěvků nedostaneš.“ No, i mistr tesař…

Napsaly jste nám toho opravdu moc, což nás samozřejmě velice těší. Těm, na které se nedostalo, se omlouvám. Určitě to vyjde příště.

Já si teď budu muset zajít na masáž, protože mám z toho odepisování na e-maily a klikání ve snaze vydat co nejvíc vašich příspěvků v obou rukách křeč, a jelikož jsem celý den neopustila své křeslo, vypadá to i na ztuhlý krk. Ale přiznávám, že to bylo pořád lepší než skládat uhlí do sklepa. :-)

Na druhou stranu je člověku po pořádné práci tak krásně u srdce. Zvlášť když si může říct: „Byla to dřina, ale zvládl/a jsem to!“    

Ale zpět k věci. Příspěvků bylo moc a vybrat jen ten jeden není nikdy snadné. Sladkou odměnu – bonboniéry v dárkovém balení, kterým jsem ke svému štěstí odolala, získává jediná Karla široko, daleko -– čtenářka Karlak.

A odměňování nekončí. Od rána se pod dnešními novinkami objevoval tajemný obrázek, který jsme postupně kousek po kousku odhalovali. A vaším úkolem bylo poznat, kdo, nebo co je na obrázku.

Českého herce Václava Vydru jako první poznala čtenářka s nickem milij a získává tak Gliss Kur uhlazující krém a WellnesssPack woman – multivitaminy pro ženy od Oriflame.

 Mezi všemi došlými správnými odpověďmi jsme vylosovali ještě jednu výherkyni. Stala se jí čtenářka XXX, které posíláme dárkovou kazetu Fa obsahující deodorant a sprchový krém.

Blahopřejeme. Zítra už se na vás bude těšit kolega Jakub a jeho zrzci a zrzky.

Reklama