Dnešní téma sice končí, ale naše lásky rozhodně určitě ne. Osobně mám tahle témata ráda, protože jsem typ naivního snílka, který stále věří že „pravda a láska….. „ jo jo …:-)

Nemám pocit, že s koncem nějakého vztahu končí všechno krásné, co ve předu před námi leží. Chce to jen víru, že tohle nebyl poslední člověk a ona víra a optimismus, který si nasoukáme kupředu, nám cestu k dalšímu štěstí rozhodně výrazně zkrátí.

Žijeme z velké části přesně to, co si do života projektujeme a budoucnost je vždycky otázkou přítomnosti.

I když máme v určité chvíli svého života dojem, že „bez něho/ní nedokážeme žít“ přesvědčila jsem se, že to platí jen do chvíle, než přijde člověk, bytost, která nám dokáže, jak moc jsme se mýlili.

I kdyby člověk za svůj život ukončil, či pozbyl bezpočet lásek, je naprosto super,  ŽE JE VŮBEC PROŽIL!! 
Vím, o čem mluvím. :-)

A co je ještě krásnější je fakt, je milovat a také milovat se, je schopna jen lidská bytost.

Já bych tohle privilegium od Stvořitele nepodceňovala. Stvořil –li člověka k obrazu svému, pak tutově věděl, co dělá a jaký dar mu milostivě poskytl.

Mimochodem, znáte ten pocit, když se vám na mobilu objeví něčí jméno a vám se doslova rozsvítí okolí žaludku? :)  To je co?

Končím téma a jdu se přiblble usmívat na projíždějící řidiče, lidi na přechodech, broučky, prvoky i neživé předměty. Přeji všem totéž.


Kvalitní krém a masku na vlasy si dnes vypsala

Babi: Vykulený Babinský

Gratuluji a hodně štěstí, nejlépe napořád!

Reklama