Pardon, ale chtěl jsem tuhle novinku nazvat nějak vznosně, říct něco nezapomenutelného - no, tohle z toho vzniklo... Každopádně, právě teď se dozvíte, která z vás získala dárek, a prozradím vám taktéž, jaký kostel jste dnes hádaly.

Dnes jsme si celý den povídali o krizi mužství. I když příspěvků nepřišlo mnoho, byly naveskrz zajímavé. A také dnešní anketa ukázala, že většina z vás praktikuje rovnoprávné postavení muže v rodině. Rád bych vás proto varoval a zároveň i upozornil na chystaný článek, ve kterém se v úterý 7. února dozvíte z úst psycholožky, že krizi mužství zapříčinily ženy a rovnoprávné postavení ve vztahu škodí partnerskému sexu.

Ale přistupme k vyhodnocení dnešních příspěvků. Myslím (a doufám, že mi dáte za pravdu), že dnes nejzajímavější a nevtipnější příspěvek zároveň zaslala čtenářka...

A tak jí za něj na oplátku posílám avizovaný dárek - sladkosti Orion a Haribo a knížku Penis - rádce nejen pro muže.

GRATULUJI!
Dárek očekávejte poštou. Odesíláme cca jednou za 14 dní.

V pondělí

Těšte se na motoristické téma, které pro vás bude editovat Alexandra Stušková. Více o něm na následujícím odkaze...

DNEŠNÍ HÁDANKA

Dnes jste mely z výřezu uhodnout kostel a město, ve kterém stojí. Výřezů bylo celkem 5 a po jejich složení jste dostaly následující snímek...

katedrala

Tak teď už snad pozná každý domorodec, že jde o: katedrálu svatého Víta, Václava a Vojtěch v Praze. A to byla i správná odpověď.

Přeji všem krásný víkend a nezapomeňte dnes svého chlapa za něco pochválit!

Reklama