koncert

Legendární skupina Kiss, neméně známí Smokie  a dokonce i Elton John! Ti všichni (a mnozí další) zahrají v roce 2010 pro české publikum. Pojďme se podívat, na několik koncertů první poloviny roku, které vás určitě osloví.

50 Cent – 5. března, 20:00 hodin v Tesla Areně (Praha): Americký rapper, drsňák a rebel vlastním jménem Curtis Jame Jackson, který rapuje už od svých deseti let, se po předešlém velkém úspěchu vrací do Prahy. 50 Cent vyrazil na turné, aby představil svou nejnovější desku s názvem Before I Self Destruct. Lístky v předprodeji seženete od 890 korun.

Chumbawamba – 14. dubna, 18:30 hodin v Lucerna music baru (Praha): Chumbawamba je anglická směsice stylů punk, folk a pop. V rámci turné s názvem ABCDEFG navštíví i Česko. Vstupenky seženete v předprodeji za 300 korun + poplatky, nebo na místě za 400 korun.

Black Eyed Peas – 16. května, 20:00 hodin v O2 Areně (Praha): Tahle americká hip-hopová partička se českým fanouškům vryla do podvědomí hlavně skladbou Where is the love a později svou pozici utvrdila písní Shut up. A letos se vůbec poprvé v rámci svého světového turné k nejnovějšímu albu The E.N.D. představí i u nás! Lupeny na tuhle akci jsou k dostání v předprodeji od 1090 korun.

KISS – 21. května CEŽ Arena (Ostrava) a 23. května O2 Arena (Praha): Legendární KISS snad ani nemusíme představovat. Tihle rockový chlápci, kteří se proslavili nejen svými pomalovanými obličeji, ale i fantastickou jevištní show, kterou vždycky předváděli, vystoupí v Česku hned dvakrát! Lístky na koncerty, které proběhnou v rámci turné Sonic boom over Europe: From the beginning to the boom, si můžete v předprodeji koupit od 990 korun.

Smokie – 22. května, 19:00 hodin v D.A.N. production (Třebíč): Určitě nemusíme představovat ani britskou formaci, která si říká Smokie. Svoje největší hity přiedou zahrát do Třebíče. A pozor! Pokud si koupíte dva lupeny na koncert, dostanete k nim zdarma i placku Smokie – The Best of, cédéčko s osmnácti nejznámějšími songy téhle bandy. Lístky jsou v předprodeji k dostání za 499 korun.

Elton John – 10. června v O2 Areně (Praha): Milovníci popu si také přijdou na své. Další britská legenda, zpěvák jménem Elton John, si do Prahy přiveze ty největší hity, které nasbíral za celých 40 let své kariéry. Vrací se k nám po pěti letech, tak se jistě bude nač těšit. Vstupenky jsou k mání od 990 korun.

Chodíte na koncerty? A chystáte se na nějaký? Koho byste chtěla vidět na českém koncertním jevišti?

Reklama