Výstaviště má připravenou i celou řadu programů pro mladé návštěvníky. „Děti se mohou těšit na příměstské sportovní tábory i na nové atraktivní akce. Za zmínku určitě stojí workshopy se studiem Cirk La Putyka nebo nové parkourové workshopy,“ dodává Hübl.

Sportovně zaměřené děti ocení parkourové akce, které se konají 18. července a 18. srpna. O poslední prázdninové sobotě 29. srpna se navíc uskuteční veřejně přístupná „parkour exhibice“, na které se představí profesionální parkourista Tomáš Zonyga a Parkour klub Ládví.

Všichni milovníci cirkusu mezi 5 a 15 lety mohou zažít cirkusové umění na vlastní kůži, 25. července a pak 8. a 22. srpna si mohou vyzkoušet skoky na trampolínách, zkusit si akrobacii nebo balancování anebo se naučit perfektní stojky. Vše pod vedením profesionálů z Cirku La Putyka.

La Putyka na Bruselské cestě na Výstavišti odehraje i dvě novocirkusová představení Kaleidoscoop, a to 11. a 12. srpna.

Po celé léto také probíhají příměstské tábory se sportovním zaměřením, kde si děti mohou vyzkoušet celou řadu sportů a najít si pro sebe ten pravý. V areálu Výstaviště je v provozu také Zábavné městečko s kolotoči, houpačkami a dalšími atrakcemi, kde se pobaví děti i dospělí.

Každý týden navíc na Facebookovém profilu Výstaviště probíhá řada soutěží o vstupenky na koncerty a akce nebo grilování s přáteli.

„Kromě programů zůstává Výstaviště otevřené i pro návštěvníky, kteří si chtějí přijít zasportovat, projít se s kočárkem, dát si letní drink nebo si ve stínu stromů jen tak odpočinout od letního horka. V provozu bude po celý červenec bazén, boulder stěna i další prostor pro sportovní aktivity. Za pěkného počasí si u nás můžete udělat i grilovačku na našich veřejných grilech nebo si objednat piknikový koš a užít si odpoledne s přáteli nebo s rodinou,“ uzavírá Hübl.

Vstupenky na akce i workshopy je možné rezervovat prostřednictvím www.vystavistepraha.eu, tamtéž jsou k rezervaci také veřejné grily. Počet míst je omezen.

Více na VYSTAVISTEPRAHA.CZ

Reklama