Městská část Praha 4 pokračuje v zakládání nových tradic dokazujících, že je tak říkajíc "dobrou adresou". Další akci, pojmenovanou vše říkajícím názvem "My jsme ti Pražáci", připravila na 14. října do parku na Kavčích horách. Dosud nevídaná akce kombinuje otevřené diskuze nad tématy blízkými občanům této městské části za účasti uznávaných osobností a špičkového moderátora Jana Pokorného, bohatý dětský program a velkolepé koncerty nejpopulárnějších domácích interpretů - nestárnoucí skupiny Olympic, Aleše Brichty, skupiny Blue Effect a celé řady dalších. Na celou akci včetně koncertů je vstup zdarma!

Bohatý program je připraven i pro ty, na které se v diskuzi nedostane. Celou řadu netradičních pohledů na Prahu 4 nabídne na místě vybudovaná galerie, v níž budou mít návštěvníci možnost poznat jak architektonické zajímavosti Prahy 4 od dávné historie až po současnost, tak i její odraz v uměleckých dílech autorů, kteří zde žijí, nebo je tato městská část inspirovala. Část uměleckých děl se představí i v rámci venkovní galerie pod širým nebem. Hladové a žíznivé jistě uspokojí rozmanitá nabídka kvalitního občerstvení, na své si tak přijdou nejen milovníci tradičních klobás a piva, ale i ti, kteří upřednostňují třeba koktejly. Městská část Praha 4 nezapomíná ani na děti, které se mohou těšit na skutečně pestré odpoledne plné zábavy. Ty úplně nejmenší mohou rodiče bez obav svěřit do rukou profesionálů v připraveném stanu.

Hlavním lákadlem akce bude špičkově ozvučené koncertní pódium pod širým nebem, jemuž bude dominovat velkoplošná LED obrazovka. Na ní se kromě záběrů z několika kamer, umocňujících zážitek z koncertů, budou ve volných chvílích objevovat i přenosy z diskuzí ve stanu. Od 14.00 hod. rozehřeje návštěvníky stále populárnější rock'n'rollová skupina The Fireballs. Kolem 15.30 hod. převezme otěže rockový klasik a po dlouhá léta jeden z nejoblíbenějších domácích muzikantů Aleš Brichta s kapelou. Následovat bude jeden z nejuznávanějších domácích kytaristů Radim Hladík se skupinou Blue Effect. Atraktivní koncertní program, který zpestří i taneční show, završí ve 20.00 hod. legendární skupina Olympic v čele s  Petrem Jandou, která úspěšně oslovuje posluchače napříč generacemi již neuvěřitelná čtyři desetiletí. Celým dnem provede návštěvníky zkušená moderátorka Laďka Něrgešová.

Pro ty, kterým zbude v nabitém dni ještě volná chvíle, je připraven doprovodný program ve filmovém muzeu v Branické 71. Zde můžete zhlédnout jak filmy vážící se k Praze 4, tak poutavou výstavu filmových plakátů.

Organizátorem akce "My jsme ti Pražáci" je městská část Praha 4. Ta se snaží dlouhodobě obnovovat pozapomenuté tradice a jejich prostřednictvím přispět k příjemnému setkávání občanů nejen z Prahy 4. V poslední době pro své občany již zorganizovala celou řadu akcí, jakými byly například Podolská pouť, Staročeské branické pivobraní či Svatováclavské velebení.

Akci "My jsme ti Pražáci" produkčně zajišťuje společnost Key production, specializovaná event marketingová agentura, která má bohaté zkušenosti s pražskými akcemi obdobného rozsahu. Pro městskou část Praha 4 již zajistila i další kulturní akce - Podolskou pouť a Svatováclavské velebení.

Veškeré dotazy na: stepan.dlouhy@keyproduction.cz

Reklama