Pražská Lucerna se stane tuto středu 12. června dějištěm velkého charitativního koncertu:  Zvedáme hlavu po 11 letech. Koncert je uspořádán za účelem pomoci Zoo Praha, postižené opět povodní.

To, že Češi jsou národ, který se v těžkých chvílích dokáže semknout, dokazuje i fakt, že vstupenky na velkých charitativní koncert na pomoc zaplavené Zoo Praha se prodávají neskutečnou rychlostí!

zoo„Vstupenky na tento koncert jsou v prodeji ani ne dva dny a pražská Lucerna bude zcela jistě zaplněna do posledního místa,“ říká s nadšením Matouš Rajmont z pořádající agentury HERA a dodává: „Věřím, že po 11 letech opět vyprodáme celou Lucernu a pro Zoo Praha se podaří vybrat co nejvíce finančních prostředků.“ V rámci koncertu bezplatně vystoupí všichni účinkující, jejich pořadí v rámci koncertu bude následující: Michal Hrůza; Žlutý pes; Marek Ztracený; Xindl X; Eddie Stoilow; Děda Mládek Illegal Band; Wohnout; Tomáš Klus.

Agentura Hera ve spolupráci se Zoo Praha pořádá ve středu 12. června od 20 hodin velký charitativní koncert v Lucerně pod názvem Zvedáme hlavu po 11 letech!

zoodvaKoncert, zejména jeho kompletní výtěžek, bude věnován na obnovu poničené Zoo Praha, kterou výrazně zasáhla povodeň posledních dnů. Vstupenky v hodnotě 300 Kč jsou stále v síti Ticketpro.

Charitativní koncert navazuje na velmi úspěšný koncert Zvedáme hlavu v roce 2002, kdy výtěžek taktéž putoval právě na zaplavenou pražskou zoo. Akci navštívilo v roce 2002 zhruba 1.100 hostů, kteří společně s hudebníky a moderátorkou Ester Kočičkovou vytvořili velmi příjemnou atmosféru. Výtěžek akce 261.000 Kč byl převeden na povodňové konto a putoval na obnovu pavilónů a expozic v dolní části pražské zoo.

Veškeré info: www.zvedamehlavu.cz

tisková zpráva, zdroj: Aneta Stolzová Mediaservis a PR

 

Reklama