Na „neskutečně dlouhej“ koncert na největším pódiu v historii kapely láká program koncertu Divokej Bill DOMA. A to není všechno! Když dorazíte v maškarním, čeká na vás speciální překvapení a to nejen v podobě budoucího záznamu koncertu v České televizi.

divokej bill

„Přijďte se podílet na záznamu koncertu, který bude vysílat ČT. Nejen, že se možná dostanete do hledáčku kamer, pokud přijdete vyzbrojeni nějakou nápaditou maškarní maskou, ale určitě se i dobře pobavíte a navíc dostanete na uvítanou lahodný drink. Koncert připravujeme už dlouho a tak na vás kromě našeho vystoupení, čeká i koncert našich kamarádů kapely Mothers Angels, a následného večírku za hudebního doprovodu Holokrků,“ zve na dnes již tradiční úvalské vystoupení jednohlasně skupina Divokej Bill.

Kdo ještě nikdy v Úvalech nebyl, rozhodně by si neměl tradiční koncertní akci se skvělou atmosférou nechat ujít.

Divokej Bill se do rodných Úval vrací se samostatným koncertem opakovaně. Pro letošní vystoupení si připravil několik skladeb z plánovaného nového alba, ale také staré dobré osvědčené hity. Z jedné nové písně, která zde zazní, se natočí klip, jenž bude mít premiéru letos na podzim.

Divokej Bill DOMA se koná v sobotu 15. srpna na atletickém oválu pod Sokolovnou v Úvalech, brány areálu se otevřou v 17:30. Záznam koncertu bude natáčen Českou televizí.

divokbill

Vstupenky na koncert Divokej Bill DOMA (15. srpna 2015, atletický ovál pod Sokolovnou, Úvaly) lze pořídit v síti Ticketstream a v místních předprodejích:

  • Hospoda na dobrým místě, nám. Arnošta z Pardubic 164, Úvaly
  • Kadeřnictví Pier, Husovo náměstí 77, Český Brod

Další pravidelně aktualizované informace hledejte na:

www.divokejbill.czhttps://www.facebook.com/divokejbill a https://plus.google.com/+DivokejbillCz

Mediální partneři koncertu: Hitradio, rádio Blaník, Regionální Deník a denik.cz.

Partneři koncertu Divokej Bill DOMA: Ballantines, pivovar Rebel a Ticketstream.

Koncert Divokej Bill DOMA se koná pod záštitou města Úvaly.

 

Reklama