Děkujeme za další příspěvek na dnešní děkovné téma. Velice vtipně se ho chopila čtenářka s nickem mio

Zdravím všechny a děkuji za dnešní pěkné téma :-)

Předpokládám, že Oscara, Lva a ani dalšího sošného tvora nikdy v róbě přebírat nebudu..nic mi ale nebrání v tom, abych si teď nestřihla svou oficiálně první děkovnou "řeč" v životě:

Děkuji svému otci, že už odmala mi vštěpoval, jak moc důležité je zdravit a děkovat.. Vždy říkal: "Raději vyslovit dvakrát a zbytečně, než vůbec".. a měl pravdu.

Děkuji své mamince, že nejen mě, ale i mé bratry vychovávala v laskavosti..a já se ji naučila aplikovat i ve svém životě.

Děkuji svému muži za to, že když neaplikuji výše uvedenou laskavost, dokáže na to velice rychle zapomenout.

Děkuji svým dvěma dětem za jejich přítulnost a upřímné líbance, protože bez nich by se mi mnohem častěji a dříve vybíjely "baterky".

Děkuji předem sousedce z 2. patra, že snad konečně pochopí mé nářky a přestane nám lít na balkon vodu - prádlo/neprádlo, lidi/nelidi..místo toho, aby mi neustále doporučovala nákup markýzy..

Děkuji ptákům, že zpívají a manželovi, že se snaží nezpívat moc často.

Děkuji svým přátelům, že jsou i ve svých letech a funkcích pořád stejně cáklí.

Děkuji vynálezcům ženy-in.cz za to, že mi pomohli vyřešit otázku časového rozvrhu domácích prací. Teď je prostě kvůli nim nestíhám vůbec a je vyřešeno.

Zvláštní DĚKUJI patří celému osazenstvu zdejší Alčiny Čajovny (jmenovat nebudu, ony samy ví až moc dobře!) za to, že se s nimi člověk nenudí, že konají nejen slovy, ale i skutky, že se nestydí mluvit samy se sebou, když ostatní mají ještě půlnoc, prostě za to, že JSOU! a velitelko Alko, tobě patří naprosto poslední a mimořádný DÍK!!

Vaše mio

Pozn. red.: Text nebyl redaknčně upraven.

Doufám, že osazenstvo čajovny navštěvuje naše stránky a bude si moct vaše poděkování přečíst

Máte také nějakou osobu, nebo osoby, kterým byste chtěly poděkovat, milé ženy-in? Je to člověk blízký, někdo z rodiny, nebo příbuzenstva? Nebo někdo neznámý, který vám třeba pomohl v nesnázích? Komu jste nestačila říct, že ho máte ráda a vážíte si ho? Komu dosud žijícímu byste ráda poděkovala? Kdyby vám udíleli cenu a vy měla pronést děkovnou řeč, komu byste ji adresovala? Zavzpomínejte, nebo zapátrejte v paměti, komu dlužíte svůj dík

Napište nám na dnešní téma: Komu byste chtěla poděkovat na redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama