5d8b368c431caddd.png

Naše tipy na dárky pro vaše blízké, kamarádky, k svátku pro radost!
Oplatky Kolonáda potěší svou chutí každou ženu! Křehké tradiční lázeňské oplatky jsou oblíbeným dárkem. Vašim blízkým můžete udělat radost tradičními oříškovými, čokoládovými či vanilkovými oplatkami.
 
A pokud se chcete pustit do dortu, máme pro vás super tip!
Podívejte se na vyzkoušený zajímavý recept, který se vám může hodit jak pro vaši návštěvu, tak pro oslavu narozeniny či svátku. Recept vymyslely dvě milovnice oplatek Kolonáda, Jana Cichrová a Milena Kamborová. Příprava zabere asi 20 minut a zvládne ji opravdu každý! Hotový dort pak nechte 4 - 6 hodin uležet v lednici, aby zvláčněl. Náš redakční test najdete na této stránce.5ccc419f28523obrazek.png
Recept od Jany a Mileny
Budete potřebovat:

 • Balení Kolonáda čokoládových lázeňských oplatek 200 g
 • Měkký polotučný tvaroh 250 g
 • Zakysaná smetana 200 g
 • Trocha cukru podle chuti

Postup:
Smíchejte tvaroh a zakysanou smetanu s cukrem. Namažte oplatky tvarohovým krémem a poskládejte na sebe, nezapomeňte namazat také okraje dortu, celý dokola pokryjte tímto krémem. Nahoru poskládejte maliny, jahody, hrozny nebo aktuální sezonní ovoce. Nechte 4 - 6 hodin uležet v lednici, aby zvláčněl.

5d9c83bf780b75cfe0e39303f7obrazek.png

Jaké jsou naše další tipy?

 • Toaletní parfém Avon Maxima aneb Symbol věčnosti
  Avon Maxima byl navrhnutý z těch nejkvalitnějších surovin, aby zachytil jedinečnost a sebevědomí dávných dob, ale s moderním probuzením. Svůdná vůně je tvořená jiskřivými luxusními tóny slamihy písečné, úžasné sametové nektarinky, které jsou ozdobené věncem sambakového jasmínu. Květ slamihy píšečné symbolizuje věčnost a jeho olej slibuje mládí. Říká se, že dokáže najít rány v našem nitru a jemně jich zacelit.

 • Kolagen TheSolution pro pevnější a pružnější pokožku
  Kolagen je jedna z důležitých stavebních látek našeho těla. Jedná se o bílkovinu, která se vyskytuje přirozeně v našem těle, bohužel však s věkem jeho množství v těle klesá. Je přímo spojen s příznaky stárnutí – kůže i pokožka ztrácí pružnost, tvoří se vrásky a textura pokožky je hrubší a viditelnější.  Proto je důležité dodat tělu kolagen, který mu chybí. Je sice přirozenou součástí potravin bohatých na bílkoviny, ale z těch vaše pokožka neprofituje. Je tedy důležité si vybrat kvalitní kolagenový přípravek určený pro konzumaci, který je již upravený ve stavu, jaký naše tělo potřebuje. A tím je například neochucený kolagenový prášek TheSolution.

 • Gino Rossi: italský styl nyní v CCC
  Úplnou novinkou v nové kolekci podzim/zima 2019 je italská prémiová značka kožené obuvi Gino Rossi. Obuv Gino Rossi se vyznačuje především elegancí a módním designem. V sezoně podzim/zima 2019 dominují v dámské kolekci především kožené kotníkové boty. Elegantní modely jsou na první pohled jednoduché, ale působivý špičatý tvar a jehlový podpatek upoutá pozornost každého. Jednoznačné pohodlí vyzařují polokozačky s širším podpatkem v různých výškách nebo tzv. perka. Boty nejsou příliš zdobné, zaujmou tvarem do špičky nebo kulatější špičkou u modelů z broušené kůže zvýrazněnou „zatmaveným“ efektem.

 • Lesní poklad pro krásnou pokožku a chvíle pohody
  Brusinka představuje lesní bohatství s obrovským množstvím vitamínů, minerálů a antioxidantů. Červený poklad našich lesů se ukrývá i v kosmetických produktech Manufaktura a přináší také mnoho benefitů pro naši krásu – pyšní se vynikajícími hydratačními, zjemňujícími, rozjasňujícími a omlazujícími účinky. Výtažek z brusinky doplněný o mnoho dalších přírodních aktivních látek dovoluje vzniknout báječné kosmetické řadě. Doprovází ji hřejivě jiskřivá ovocná vůně a něžný design.
  5d9c8c96ca83bobrazek.png
Reklama