Milé čtenářky,
nejdřív se musím omluvit za začátek soutěže.

Zadala jsem programátorovi přesné časy zobrazení jednotlivých fází obrázku a on se uklepl hned u prvního, takže by se sice zobrazoval v podvečer, ale až v pondělí :-). Mohu za to také já, protože jsem odcházela z redakce po čtvrté hodině a přesto, že jsem na to celou dobu před odchodem myslela, převládlo těšení na víkend a soutěž už jsem nezkontrolovala. Kontrolovala jsem obrázek až v noci a hned jak to šlo, vyřídila zobrazení chybějícího obrázku. Klidně si pod článkem zanadávejte, chápu to.

Velmi mě mrzí jakákoli chybička v soutěži. Připravujeme denně minimálně jednu, a tak je trošku problém všechny dokonale vychytat. U takhle velké soutěže je to chybička nepříjemná dvojnásob a je mi líto, že ji nejsme schopni zvládnout bez potíží. Omlouvám se ještě jednou všem, kteří tu čekali celý večer.

A teď už k výsledkům:
Všem už je jasné, že na obrázku je Julia Roberts.

První, kdo to uhodl jako první, získá 1000 Kč. Vítězkou se stává mami, které výhru velmi přeji, protože jak jsem sledovala diskuzi, patří mezi ty, co tu čekali na obrázek vlastně celý večer. Její tip byl jako první správný, stačilo jméno Juila Roberts a tak právě mami posíláme 1000 Kč.  Toto je její příspěvek pod článkem:

433.

14.7.2006 22:46:59 - mami
Julia Roberts


Jen připomínám, že mami musí poslat e-mail na adresu: marketa.brenikova@zena-in.cz ze svého registračního mailu s uvedením čísla svého účtu.
Gratulujeme!
Vy, co jste nevyhráli, určitě víte, že u nás soutěžíme denně a o peníze skoro každý víkend, takže šancí na vítězství je spousta...
Reklama