Péče proti stárnutí - hormonální stárnutí

Během menopauzy dochází v důsledku zpomalení hormonální aktivity k vysušování pleti, ke ztrátě hutnosti pleti a ke změnám proporcionální struktury obličeje způsobené narušením podpůrné tkáně. Na povrchu pleti se tento jev projevuje ochabováním 3 hlavních zón obličeje: tváře se propadají, kontury obličeje se ztrácí, kůže na krku ochabuje. Mění se celkový výraz obličeje.

Řada Neovadiol Gf je dokonalou péčí od Vichy, jež obnovuje hutnost pleti a stimuluje růstové faktory, které se podílejí na proliferaci, migraci a diferenciaci kožních buněk. Proporcionální struktura obličeje a krku se obnovuje. Kontury obličeje se rýsují, krk se zpevňuje, tváře se vyplňují. Přirozená kožní bariéra je posilněná a pleť je hydratována.

100% Účinnost Unikátní spojení nové generace: Protiec Gf stimuluje tvorbu růstových faktorů, které jsou nezbytné k obnově struktur všech kožních tkání a Pro-Xylane pro obnovení hutnosti pleti.
100% Tolerance Hypoalergenní. Vhodné i pro citlivou pleť. S Termální vodou z Vichy.
100% Potěšení Svěží obnovující textura, která napomáhá okamžitě vyrovnávat nedostatek vody a lipidů v pleti.

Neovadiol

Neovadiol Gf Denní péče

NeovadiolPÉČE OBNOVUJÍCÍ PROPORCIONÁLNÍ STRUKTUTU OBLIČEJE A HUTNOST PLETI, 50 ml

Normální až smíšená pleť / suchá až velmi suchá pleť

Spojení aktivních látek Proteic Gf a Pro-Xylane posiluje přirozenou kožní bariéru, hydratuje pleť a obnovuje proporcionální strukturu obličeje a hutnost pleti. Výsledkem jsou vyrýsované kontury obličeje, zpevnění krku a vyplnění tváří*. Nemastná nelepivá textura. Vhodné aplikovat každé ráno na obličej a krk.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 860Kč / 31,95€

Neovadiol Gf noční péče

NeovadiolPÉČE OBNOVUJÍCÍ PROPORCIONÁLNÍ STRUKTUTU OBLIČEJE A HUTNOST PLETI, 50 ml

Spojení aktivních látek Proteic Gf a Pro-Xylane posiluje přirozenou kožní bariéru, hydratuje pleť a obnovuje proporcionální strukturu obličeje a hutnost pleti. Společně s látkou Phytodoline optimalizuje noční obnovu buněk pokožky a vyhlazuje ranní známky unavené pleti. Nemastná nelepivá textura. Vhodné aplikovat každý večer na obličej a krk.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 895Kč / 34,15€

Neovadiol Gf Contours

NeovadiolVYHLAZUJÍCÍ PÉČE OBNOVUJÍCÍ HUTNOST PLETI V OKOLÍ OČÍ A RTŮ, 15 ml

Neovadiol Contours byl speciálně vyvinut pro hluboké vrásky způsobené mimickými pohyby v okolí očí a rtů pro ženy v období menopauzy. S chladivým aplikátorem pro okamžitý vyhlazující efekt. Obsahuje aktivní látku Proteic Gf a Pro-Xylane k posílení přirozené kožní bariéry.

Aplikace v oblasti kolem očí: Nanesení krému od vnitřního koutku směrem k vnějšímu okraji oka, kde jemně masírujte krouživými pohyby. Aplikace v oblasti kontur rtů: Rozetření malé dávky krému na kontury rtů. Nad horním rtem aplikovat krém krouživými pohyby. Pod spodním rtem nanést krém tahem v obou směrech.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 735Kč / 29,05€

Novinka
Péče obnovující hutnost pleti s rozjasňujícím účinkem

První péče od Vichy, která obnovuje hutnost pleti a dodává jí zároveň rozjasňující zdravý vzhled.

Péče pro pevnou, vyplněnou a zářivou pleť. Formule obohacena o Pro-Xylane a Proteic Gf obnovující podporu tkání a stimulující syntézu růstových faktorů. Účinnost potvrzena pod dermatologickou kontrolou na 3 hlavních zónách obličeje: kontury obličeje, krk a tváře.**

Neovadiol Lumiere je současně obohacen o pleť rozjasňující pigmenty, které vytváří sjednocený a zdravý vzhled pleti po celý den.

Nemastná, nelepivá textura pro přirozený vzhled. Testováno na citlivé pleti pod dermatologickou kontrolou. Bez parabenů. Se zklidňující a posilující Termální vodou z Vichy.

Vhodné aplikovat každý den samostatně nebo v kombinaci s denní péčí.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 690Kč / 27,60€

Neovadiol

*klinické testy: 220 žen, 3 měsíce
**Klinické testy na 220 ženách s finálním přípravkem.

Reklama