S přechodem na kompaktní prací prášky společnost Henkel přichází na trh i s novými recepturami, které v porovnání se složením tradičních pracích prášků přináší vylepšení všech parametrů. Jaké benefity přinášejí nové receptury?

Prací prášky Persil, Palmex a Rex nyní mají silnější bělicí vlastnosti, dodají prádlu velmi intenzivní vůni a nádherně jej provoní. Zároveň efektivně zvyšují ochranu před zešednutím. Vůně, design a především výkon nových pracích prášků opět odpovídá náročným požadavkům spotřebitelek.

„Prací prostředky Persil, Palmex a Rex dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější na trhu a spotřebitelky přirozeně kladou stále vyšší nároky na kvalitu a službu, které od pracích prostředků těchto značek očekávají. Neustále posilujeme výkonnost jednotlivých pracích prášků a spolu s  kompaktizací jsme vylepšili receptury všech pracích prášků najednou. Bělící síla, vůně a prací schopnosti jsou posíleny u všech značek,“ uvedla Jana Očadlíková, marketingová manažerka Divize pracích a čistících prostředků společnosti Henkel ČR.

Ať se rozhodnete pro jakoukoliv cenovou úroveň, v nabídce společnosti Henkel vždy naleznete vhodný prací prostředek. Prémiový prací prášek Persil poskytuje maximální výkon při odstraňování skvrn a nejmodernější bělící sílu, „rodinný“ Palmex důkladně propere prádlo do hloubky vláken. Pro spotřebitele, kteří nakupují v nižší cenové úrovni je výhodný Rex, který prádlo při praní provoní a ochrání proti zašednutí.

Persil Power Perls
Díky kombinaci nejmodernějších bělicích složek a optických zesvětlovačů včetně silnějšího účinku bělicích perel Power Perls se bělicí síla Persilu a jeho schopnost odstraňovat skvrny významně zlepšily. Persil tak opět potvrdil své výsadní postavení v boji proti skvrnám a vybělí prádlo výrazně lépe než ostatní prémiové prací prostředky. Pro ještě silnější a delší zážitek ze svěžesti byla vylepšena i vůně, která je více intenzivní a prádlo dlouhodobě nádherně provoní.

Palmex
Palmex je ideálním a spolehlivým pomocníkem zejména pro rodiny s dětmi, které se potýkají se skvrnami různého původu. Nová receptura Palmexu nyní navíc přináší dokonalou pomoc při praní módních textilií, které často vyžadují praní při nízkých teplotách. Při praní na 40° je zapotřebí skutečně kvalitní prací prášek, který působí nejen na špínu na povrchu, ale důkladně prádlo propere a vyčistí uvnitř. Díky větší prací síle Palmex odstraní skvrny usazené hluboko ve struktuře látky a dodá prádlu maximální čistotu. Dokáže látku zbavit i těch nejodolnějších skvrn od krve, kakaa, čaje, kávy, vína, másla, trávy, borůvkové šťávy, atd.

Rex
Nový a vylepšený Rex Soda Effect obsahuje speciální složky vytvářející rozpustné látky, které vážou vápník ve vodě a zabraňují tak usazování vodního kamene ve vláknech. Vápník se totiž již po několika vypráních ve struktuře látky usadí a vaše oblíbené prádlo může rychle zešednout, Rex má nyní účinnější Soda Effect se složením proti vytváření vodního kamene z vápníku a dokáže tak vaše prádlo udržet zářivě bílé i po mnoha vypráních! Za přijatelnou cenu přináší Rex „chytrý způsob praní“. Rex nyní představuje novou voňavou variantu pracího prášku Rex Lemon Flowers s osvěžující vůní citrusových květů. Díky silnému čistícímu efektu a vůni zanechá vaše prádlo zářivě bílé a svěží!

Nové prací prostředky jsou dodávány v těchto baleních:
      Persil Power Perls
      Persil Green Power, Persil Freshness by Silan, Persil Sensitive Persil Color Power,
       400 g = 4 prací dávky= 50 Kč
         2 kg = 20 pracích dávek = 200 Kč
         6 kg = 60 pracích dávek = 549 Kč
      Palmex
      Palmex Blue, Palmex Alpfresh, Palmex Color,                      
           400 g = 4 prací dávky = 40 Kč
            2 kg = 20 pracích dávek = 170 Kč
            6 kg = 60 pracích dávek = 449 Kč
      Rex
      Rex Automat,  Rex Spring Flower,  Rex Lemon Flower, Rex Color,                                
            400 g = 4 prací dávky= 30 Kč
              2 kg = 20 pracích dávek = 140 Kč
              6 kg = 60 pracích dávek = 329 Kč

Reklama