Příjemně prodyšné tričko WINGTECH renomované značky CEP bylo k dispozici ve dvou variantách: s krátkým a dlouhým rukávem. Nedávno dostalo další rozměr – k dlouhému rukávu výrobce přidal hřejivý efekt pro chladnější dny. Unikátní střih zdobí i tuto zimní variantu, speciální design a inteligentní proužky Smart Wingstripes poskytují senzomotorickou stimulaci pro správné držení těla a správné dýchání. V překladu to znamená, že pomůžeš svému tělu tak, aby si pomohlo samo a permanentně dbalo na vzpřímené držení. To přispívá k lepšímu okysličování organismu, a tedy k ještě lepšímu výkonu. Skutečná křídla pro vítěze! Ale dobré držení těla se přece hodí i v běžném životě! Kouzelné tričko je k dispozici v dámském i pánském provedení, v šesti velikostech, v klasické černé barvě a módní elektrické modři.

Doporučená cena: 2000 Kč

Optimální termoregulační vlastnosti včetně odvodu vlhkosti mají také 3/4 BĚŽECKÉ KOMPRESNÍ KALHOTY CEP 3.0 . Zejména běžci, vytrvalostní sportovci i milovníci fitness ocení vylepšený kompresní profil pro příval energie do nohou díky větší kompresi kvadricepsů cílenou technologií medi compression. Bezkonkurenční pohodlí přinášejí ploché švy a perfektní anatomické padnutí, které stabilizuje klouby i svaly, a tím také zlepšují koordinaci pohybu i prevenci zranění. Zejména noční běžci ocení nový design s reflexními prvky pro zvýšenou viditelnost. Tříčtvrťáky jsou vyrobeny z nové, vysoce odolné textilie s cool efektem, je rychleschnoucí, kalhoty mají elastický pas – v pánské verzi s doplňkovým šněrovadlem. Vylepšené jsou i kapsy: dvě postranní a zadní se zipem. A nezanedbatelným benefitem je obsah antibakteriálních, zápach pohlcujících činitelů.


Doporučená cena: 3100 Kč

Absolutní ochranou před lezavou zimou jsou ZIMNÍ BĚŽECKÉ KOMPRESNÍ PODKOLENKY CEP. Jsou vyrobeny z pleteniny v perfektní kombinaci přírodních a high-tech syntetických vláken, tedy vlny merino, polyamidu a spandexu. Podkolenky díky tomu příjemně hřejí, zvyšují stabilitu a chrání před zraněními i v chladném počasí. Navíc se pyšní unikátními vlastnostmi, typickými pro značku CEP: patentovanou technologií medi compression pro správný tlakový profil, perfektně anatomicky padnou, přičemž polstrované zóny ulevují od tlaku v místech, kde to je nejvíce zapotřebí. Extra plochý šev v oblasti prstů a přiléhavá anatomická chodidlová část chrání před tvorbou puchýřů. Samozřejmostí je obsah iontů stříbra, které je antibakteriální a pohlcuje zápach. Nově jsou podkolenky k dispozici ve čtyřech barevných variantách – červené, šedé, elektrické modři a žluté, vždy v kombinaci s černou. Ocení je nejen běžci, ale i lyžaři, skialpinisté i všichni vytrvalostní sportovci.

Doporučená cena: 1250 Kč

Více informací naleznete zde.
 

Reklama