Naštvaný článek mě opravdu pobavil a tak vám Evo napíši jak je to se mnou.

Já to totiž nemám zase tak úplně jednoduché. Už jsem psala do jednoho příspěvku tak se možná budu opakovat, ale pokusím se to rozvést.

Vyrůstala jsem v katolické rodině. Můj otec (podotýkám, že to bylo v době, kdy jsem byla malá, dnes mám svého otce ráda a máme výborný vztah)byl fanatický blázen. Každý týden do kostela. Všechny děti byly doma a koukaly na pohádky a mi musely do toho pitomého kostela. Na víc se nechoval jako katolík pil a zahýbal. Dnes tomu tak není a je z něho úplně jiný člověk a já si ho moc vážím. Když byl problém dostaly jsme na zadek i moje mamka. Poučil se z rozvodu. Můj strýc farář. Taky se tak nechoval. Jak je to dnes nevím.

Jak jsem vyrostla rozhodla jsem se, že vše udělám po svém. Moje děti jsou pokřtěné všechny. Chodíme do kostela, ale ne z donucení, když prostě holky nechtějí snažím se jim vysvětlit, že to není místo, kam musí, ale místo, kde se setkáváme z perfektními lidmi a přáteli. Chodíme tam poděkovat za to, že jsem zdraví, máme co jíst, máme jeden druhého. V tu dobu, co jsem těch 45 minut v kostele, myslíme na druhé a děkujeme, že je máme. Ještě se nestalo, že bych musela ne ně křičet, nebo že by plakaly a do kostela nešly. Na víc chodíme na dětské mše, které jsou přizpůsobeny a probíhají formou zpěvu a vyprávění příběhů. Je to zážitek i pro mě. Myslím si, že to rozhodně není násilná forma. Na víc náš farář (prostředník boží) je normální. Vím, že je to až neuvěřitelný, ale je to člověk se vším všudy!

V co věřím ještě hodně je pozitivní síla myšlení. To co dávám a na co myslím mám. Je to hodně těžké, ale já se neustále inspiruji a učím podle Tajemství. Věřím, že vesmír funguje jako magnet a to o co si požádám a v co pevně věřím to dostanu. Například, když budu mít špatnou nálad a budu naštvaná, budu k sobě přitahovat jen naštvané lidi. Dcerka začíná kašlat. Já si řeknu zase bude nemocná. A co se stane je nemocná, proč? Protože jsem to přitáhla. Odpověď měla být nebude a není nemocná. Vím, že to funguje a je to velmi, ale velmi těžké. Je to běh na dlouhou trať.

V mém životě také hrají velkou roli čísla – numerologie. Myslím si, že o tomhle se rozepisovat nemusím to téměř všichni znáte. Viď Míšo?

Další věc je pro mě Bůh jako velká energie. Někdy do budoucna bych chtěla zkusit rodinné konstalace. Stejně tak jako regresi, ale k tomu jsem ještě nedospěla toho se moc bojím. Z toho vyplívá, že ještě věřím na reinkarnaci – minulé životy a budoucí životy. Člověk se rodí tak dlouho dokud dělá ty samé chyby.

Děkuji všem, kteří strávili pár minut na tímto článkem a přečetli ho. Přeji vám krásný zbytek dne. Kometa.

Přikládám také fotku ze svého prvního svatého přijímání

prijimani

Poz. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Dnes si celý den budeme povídat o tom, v co věříte. Své názory, příběhy, postřehy či vlastní zkušenosti, které můžete doplnit i fotkou, posílejte na e-mail, který už dobře znáte

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dne zveřejňovat a na ty nejzajímavější už tradičně čeká odměna.

Reklama