Bylo mě 19 let  a moje nezodpovědnost se projevila. V té době to byla docela síla. Jsem typ člověka, který neumí říct ne a nedokáže přehodit na někoho svoji práci, třeba i z důvodu nemoci.

Bylo docela pravidlem, že jsem nějakou tu chřipajznu přechodila a pak ještě i večer jela pařit s partou lidí na diskotéku. Ne že by mě to zase až tak bavilo, ale dělala jsem řidičku a jak už jsem psala neumím říct ne.

Měla jsem horečku právě skončila dvanácti hodinovou směnu. Večer jsme jeli s partou kamarádů na diskotéku. Já měla už několik dní horečku a bolelo mě břicho. Nezabránilo mě to však v tom, abych jela. Na diskotéce už jsem měla bolesti tak velké, že jsem nemohla chodit, stát, sedět. Asi bude nějaký problém a tak jsem odjela domů. Jak jsem se domů dostala? To už si moc nepamatuji. To ráno jsem nemohla dojít ani na záchod a vyčůrat se. Pak už to šlo velice rychle. Nemocnice, operace. Pořád slyším jak mě primář říká „ nebylo to za pět minut dvanáct, ale za minutu dvanáct. Vytáhli jsme z vás asi 3litry hnisu a kdyby to ruplo tak to nepřežijete. Jo a pravděpodobně nebudete mít děti.“ Toto jsem si vyslechla ještě utlumená narkózou. Měla jsem zánět malé pánve, pobřišnice slepáku a vaječníků.

Do budoucna mě čekala ještě jedna operace. Byl to následek mého předchozího činu. Začali se mě tvořit cysty a měla jsem neprůchodné vejcovody. Odjela jsem na měsíc do lázní.

Bylo to strašné a já toho litovala a nejvíce toho že nebudu nikdy mámou. Naštěstí se doktoři mýlili. Když jsem přišla do ambulance gynekologie s tím, že jsem těhotná, tak tomu primář nechtěl věřit a říkal, že to není možné. Mám tři krásné, zdravé děti. Jsem šťastná, že se to nepotvrdilo a nezpůsobila jsem si svou nezodpovědností neplodnost.

Kometa

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Tak to jste měla opravdu štěstí..a to vám přeji :)

Máte za sebou operaci? Dokázali vám zánět rozehnat? Trápil slepák vaše děti? Jaká byla péče lékařů?Trápili vás hladem?Měli jste strach? Následovaly lázně? Znáte nějaký příběh ostatních? Máte v podbřišku pořádného žraloka? Myslíte, že na to má vliv genetika či jídlo?

Pište mi na redakce@zena-in.cz

předmět. střevo

Během dne budeme vaše příspěvky zveřejňovat a autorka jednoho z nich bude odměněna. Balíček pro výherce obsahuje 2x Profi-LACT, doplněk stravy pro udržení střevní mikroflóry, knihu Víme, co jíme, zinek - doplněk stravy a voňavý regenerační olej z granátového jablka.

vyhra