Komedie Marie Poledňákové s názvem Líbáš jako Bůh opět boduje v českých kinech a po krátké odmlce se stala nejnavštěvovanějším filmem v domácí distribuci.

Komedie Líbáš jako Bůh už patří ke stálicím v programové nabídce českých kin. Z minulého třetího místa se vyšvihla na první pozici a během uplynulého víkendu si ji nenechalo ujít 9 902 diváků, kteří za vstupenky utratili 1 101 832 korun. Za 11 týdnů od premiéry ji navštívilo celkem 683 425 diváků. Snímek vypráví o nečekaném milostném vzplanutí v pozdním věku a v hlavních rolích se představili přední čeští herci Oldřich Kaiser, Jiří Bartoška nebo Eva Holubová.

lll

Druhé místo obsadil animovaný 3D film Monstra vs. Vetřelci, který byl v minulém týdnu nejnavštěvovanějším snímkem v kinech.

Na bronzovou pozici klesl akční snímek Rychlí a zběsilí s Vinem Dieselem v titulní roli.

Historické drama Předčítač, které vstoupilo do kin 23. dubna, se ihned po české premiéře ocitlo na čtvrtém místě. O film s Kate Winsletovou, která za svůj ženský herecký výkon obdržela letos Oscara, projevilo zájem 5 636 diváků.

Do pětice nejúspěšnějších víkendových filmů se probojoval horor Pátek třináctého v režii Marcuse Nispela, který navazuje na legendární stejnojmennou hororovou sérii. Filmová novinka o partě teenagerů, která přijíždí do prokletého letního tábora Crystal Lake, přivedla do kin 5 466 diváků.

Reklama