Umožní vám to koloběžky od Kostky. Je jedno, jak velkého hafana vlastníte, zapřáhnout ke společnému koloběhu můžete každé plemeno. Příští měsíce, kdy už nehrozí „tropy“, jsou pro tuto zábavu ideální.5d81f977ac0c6obrazek.png

Výraz „mushing“ (mašing) původně označoval psí spřežení se saněmi, u nás se ale spojuje s jiným sportem, ve kterém pes místo saní táhne koloběžku. Majitel se ale samozřejmě jenom neveze, musí pomáhat!
Koloběžka KOSTKA MUSHING FUN je skvělý prostředek pro takové výlety, dobře ale poslouží i začínajícím profesionálním musherům. Vyztužená koloběžka má skvělé jízdní vlastnosti, především v zatáčkách, a protože je vhodná i ke sjezdům, má vynikající brzdy. Je to prostě dokonale vyladěná koloběžka do terénu, na které může „venčit“ celá rodina, bez nutnosti cokoliv přenastavovat.5d81f9473ae46obrazek.png

Psi tahání svých páníčků a paniček milují.  Z rutinních procházek se totiž stává zábavná hra a časem možná i sportovní výkon. Mnoho majitelů totiž aktivitám se svým pejskem tak propadne, že se zanedlouho ocitnou na amatérských závodech. Bez zápřahu nemusí zůstat žádné plemeno, těm menším je jen potřeba více pomáhat vlastním odrážením a výlet si užijí stejně jako velikáni.

Netřeba dodávat, jak moc touto zábavou prospějete svému i psímu zdraví. Koloběh zlepší rovnováhu, stabilitu i kondici. Pokud toužíte po zábavném způsobu, jak shodit pár přebytečných kil, je pro vás venčení na koloběžce to pravé. Koloběžku KOSTKA MUSHING FUN (G5) pořídíte na e-shopu www.kostkakolobezky.cz za 11 999,- Kč nebo u všech dobrých prodejců koloběžek.
5d81f9e5d5044obrazek.png

Reklama