Děkujeme za další příspěvek, který nám poslala čtenářka s nicekm Dispečerka. Jste zvědavé, jak dopadlo její kolo štěstí?

Taky já bývám bez sebe radostí, když můžu koupit něco se slevou. Často ty věci ani tak moc nepotřebuji, ale nekup to, za ty prachy!  S takto nakoupeným oblečením mívám občas problém.  Bývají to většinou sezónní záležitosti a při mé kolísavé váze (většinou kolísám nahoru) se mi stává, že v následující sezónu se do těch výhodně nakoupených hadříků ani nevejdu. Ach jo!

Počátkem roku se každoročně zúčastňuji akce firmy Mounfield - Kolo štěstí. A představte si, co se nám jednou stalo. Abychom byli třikrát v osudí v soutěži o auto, nakupovali jsme tenkrát na tři paragony a tak jsme také třikrát točili na kole štěstí.

Měli jsme s sebou malého synovce, který byl celý natěšený, že bude točit.  Hodnoty našich prvních dvou nákupů byly celkem bezvýznamné a to v tom případě synovec šťastlivec vytočil 100 a 75 procent.  To bylo, páni, radosti!!!  Náš třetí nákup však byla sekačka v hodnotě asi 15 000,- Kč, a to na nás na kole štěstí usmálo jen povinných 12 procent. No, neštvalo by vás to?

Zdraví Dispečerka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Z toho si nic nedělejte, to je klasický zákon schválnosti.

Také rády využíváte výhodných nákupů, milé ženy-in? Jaký nejlepší kauf se vám podařil? Využijete současných povánočních slev? Co si chcete koupit? Nebo už jste si něco koupila? Pochlubte se se svým úlovkem a napište nám.

redakce@zena.-in.cz

Reklama