Dobrý den,
 
i já mám své zkušenosti s reklamacemi asi jako každý, ale jedna fakt vede. Je to pár měsíců, co jsme si pořídili domů počítač a internet. A protože je vše jednou poprvé, chtěla jsem vyzkoušet i nákup po internetu, a jelikož jsme s manželem chtěli pořídit našemu synovi první kolo, začala jsem brouzdat a hledat to pravé.

Nakonec padla volba na dětské kolo skipy 16 přímo od výrobce Olpran. Na fotce bylo moc hezké a opravdu nebylo moc drahé, takže jsme ho objednali. Skutečně ho za pár dní přivezli a manžel se hned ujal montáže. Jaké však bylo nemilé překvapení, když kolo ne a ne dát dohromady, byla totiž špatně navařená vidlice. Hned druhý den jsem volala na reklamace a chtěla výměnu, byla jsem ráda, že sympatická paní slíbila, rychlé vyřešení.

Jenže plynuly dny a týdny a nic se nedělo a pro mě začalo neustálé každodenní urgování. Až si konečně pro kolo přijeli, že prý ho musí posoudit a pak mi přivezou nové. Opět se dlouho nic nedělo, opět jsem musela každý den volat a psát emaily. Myslím, že slečně Jurečkové se muselo o mně i zdát.

No, abych to zkrátila, jednoho dne konečně přivezli nové kolo, manžel ho opět šel hned smontovat a opět byla špatně navařená vidlice! Už jsme nevěděli jestli se smát nebo brečet. Při představě dalšího maratonu s reklamací se manžel rozhodl, že vezme kolo ke kamarádovi. Ten vidlici převařil, manžel znovu přestříkal a bylo to v pořádku. Takže syn mohl konečně začít jezdit, ale já vím, že už si přes internet radši nic kupovat nebudu.

Ahoj Jitulín


Moc pěkné. Kamarád si kolo přes internet objednal, ale naštěstí bylo všechno v pořádku. Ono jde možná o ten Olpran… Hraje si na značku, ale co já vím, jsou s těmi koly jen samé potíže.:)

Reklama