MORA je s tradicí začínající v roce 1825 jednou z nejstarších původních značek mezi výrobci bílé techniky ve světě. Mezi první pomocníky, kterými MORA vybavila tuzemské domácnosti a na které spoléhají generace hospodyněk, byly sporáky. Už asi málokdo pamatuje, že kdysi sloužily nejen k vaření a pečení, ale třeba i na sušení promočených bot, nahřívání bruslí či jídelních souprav! Právě sporáky jsou ostatně dodnes vlajkovou lodí značky MORA, s 45% podílem je dlouhodobě jedničkou na českém trhu a stále přichází s dalšími vylepšeními. Aktuálně na moderních výrobních linkách v závodě společnosti MORA MORAVIA v Mariánském Údolí nedaleko Olomouce naplno běží výroba nové, v pořadí již šesté generace samostatně stojících sporáků MORA. 

Nové sporáky MORA se mohou pochlubit multifunkční troubou o objemu až 70 litrů, což je (v kategorii sporáků do 50 cm) nejvíce na trhu! Hravě tak zvládnou třeba pečení obrovského krocana nebo přípravu maxi porce hranolků, kterou nasytíte každého hladového jedlíka.  K dispozici je až 11 funkcí, včetně výkonného grilu, rychloohřevu, který troubu za 5 minut rozehřeje na 180° C, šetrného rozmrazování, úsporného EcoProgramu, čištění trouby EcoClean a další užitečné vychytávky jako třeba funkce na ohřev talířů před podáváním jídla.  Žádný problém není ani pečení různých druhů pokrmů ve více vrstvách současně, klidně i ryby s jablkovým koláčem. Vůně ani chutě se navzájem nepromísí a vy ušetříte čas a energii.

Na výběr jsou indukční, elektrické, kombinované a plynové sporáky MORA – připravené udělat vše pro perfektní výsledek vaření, pečení, grilování a maximální spokojenost kuchaře i strávníků. A navíc bezpečně! Například nové modely plynových a kombinovaných sporáků MORA jsou vybaveny pojistkou StopGas pro případ náhodného zhasnutí plamene. Novinka kombinovaný sporák K 560 AW má vařidlové mřížky StabilPlus zaručující maximální stabilitu nádobí všech rozměrů, tvar mřížky umožňuje bezpečný posun nádobí po mřížce. Nejen rodiny s dětmi ocení chladná dvířka trouby u sporáků MORA. Moderní konstrukce dvířek splňuje náročné požadavky evropské normy snižující oteplení na čelním povrchu spotřebiče a nabízí i estetické a uživatelské bonusy včetně snadné údržby. Nové komfortní uzavírání dvířek zaručuje velmi tiché a šetrné zavírání dvířek trouby. Výhodou je také integrované zapalování hořáků v knoflíku, takže už nemusíte hledat sirky, když se chcete pustit do vaření, nebo neviditelné lepení sklokeramické desky na sporácích MORA, které tak nyní vypadají ještě lépe a mnohem snáze se čistí.

Kolikrát v životě jste si chtěli udělat radost?! „Se mnou ji můžete mít hned! Od nepaměti jsem součástí vašich příběhů. Vždy plná života, vždy stylová, vždy trendy. Seznamte se s novou generací spotřebičů, které splňují všechny požadavky moderní domácnosti. Od čistého moderního designu až po ty nejlepší technologie.“ Česká značka MORA, výrobce domácích spotřebičů s tradicí začínající v roce 1825, nabízí širokou a komplexní nabídku pomocníků do každé domácnosti a umožňuje tak bez problémů vybavit celou kuchyň v jednotném, moderním stylu. Vestavné i volně stojící spotřebiče – varné desky, chladničky, mikrovlnné trouby, myčky, odsavače par, trouby, sporáky, ale i plynová topidla či ohřívače vody…. Stačí si jen vybrat. Zákazníky oceňovanou výhodou je také 100% servis po celé České republice.

MORA. Plná života od 1825. Více na www.mora.cz

Reklama