Léto přeje romantickým zážitkům. Překvapte svou lásku, přátele či rodinu idylickou snídaní nebo svačinou. S malými domácími spotřebiči z nové řady MORA PREMIUM snadno a rychle připravíte domácí zmrzlinu, vitamíny nabité smoothies z ovoce a zeleniny přímo ze zahrádky, palačinky a další lahodné občerstvení. Pak už stačí jen servírovat, třeba uprostřed sluncem zalité rozkvetlé louky…

Mora

Kolikrát jste chtěli vyzkoušet výrobu ovocného koktejlu a zmrzliny? Letní snídaně je ideální příležitostí! Velkou výhodou domácí přípravy oblíbených delikates je fakt, že máte pod kontrolou všechny ingredience, takže kvalita je zaručena. Stačí chvilka času a k ruce rychlý, efektivní, velmi snadno ovladatelný, tichý, univerzální asistent – tyčový mixér MORA MSP 603 X. Má elegantní nerezový plášť, kvalitní nerezovou čepel a odnímatelnou nerezovou mixovací nohu, kterou lze snadno po každém použití umýt. Navíc je vybaven nerezovou šlehací metlou, plastovou nádobou 500 ml a sekacím nástavcem s nádobou 600 ml. S výkonem 600 W vám pomůže i s přípravou krémové polévky, dětské kaše, džemů, pomazánek, krémů, smoothies či dřeně.

MoraŠlehačku na letní dezert či dokonalé palačinkové těsto na pohodovou prázdninovou snídani zvládnete s ručním šlehačem MORA MRP 350 X. Ergonomická rukojeť zajistí pohodlnou manipulaci a extra výkonné šlehací metly s pěti rychlostmi (pro maximální výkon je k dispozici tlačítko TURBO) náležitě zpracují všechny ingredience. Samozřejmostí je nadčasový design s kombinací nerezu a černé barvy.

Toustovač MORA TP 900 B dodá křupavý toust či pečivo kdykoliv potřebujete. Je vybaven nejen funkcí opékání, ale také rozmrazování, což se může hodit, když nejsou k dispozici čerstvé tousty a je třeba sáhnout po zásobách v mrazničce. Variabilitu použití ještě zvyšuje vysunutelný rošt pro ohřev pečiva. Nastavitelná úroveň opečení v rozmezí 1 – 7 je zárukou toustu křupavého právě tak, jak to máte rádi. A ať zvolíte jakýkoliv stupeň, stěny spotřebiče zůstávají stále studené, což ocení nejen v rodinách s malými dětmi.  Nechybí tlačítko Stop pro okamžité vysunutí, ani vyjímatelný tác na drobky, který usnadňuje údržbu a čištění.

Mora

MoraA jaké by to bylo ráno bez voňavé kávy či čaje? Varná konvice MORA KP 170 B s objemem až 1,7 litru nenechá nikoho žíznivého. Praktická je otočná základna 360°, snímatelný a omyvatelný filtr vodního kamene zamezuje usazování vodního kamene, takže konvice vám bude sloužit opravdu dlouho.

Česká značka MORA, výrobce domácích spotřebičů s tradicí začínající v roce 1825, nabízí širokou a komplexní nabídku pomocníků do každé domácnosti a umožňuje tak bez problémů vybavit celou kuchyň v jednotném, moderním stylu. Vestavné i volně stojící spotřebiče – varné desky, chladničky, mikrovlnné trouby, myčky, odsavače par, trouby, sporáky, ale i plynová topidla či ohřívače vody…. Stačí si jen vybrat. Zákazníky oceňovanou výhodou je také 100% servis po celé České republice.

Více na www.mora.cz