Nejprve je potřeba uvést na pravou míru základní pojmy. SugarDaddy je zralý a vyspělý muž s kontrolou nad svým životem a finanční situací. Většinou je osamělý, protože nemá kvůli kariéře čas na seriózní vztah. Ve svém životě ovšem potřebuje ženskou přítomnost, nejen sexuálního charakteru, ale i kvůli psychické podpoře.

5cebbf0718a9dimage.png

SugarBabe je mladá, atraktivní a energická žena, kterou přitahují takoví muži. Poskytuje jim příjemnou společnost a pozornost, ale má také své požadavky. Vždy záleží na konkrétní dohodě. Některé ženy půjdou na několik schůzek i bez odměny, zatímco jiné očekávají finanční kompenzaci hned při prvním setkání.
 
Mezi SugarBabe a SugarDaddym tedy funguje vztah založený na vzájemných výhodách. Podle průzkumu portálu sugardaters.cz si v Česku průměrný SugarDaddy vydělá asi 100 tisíc korun měsíčně. Dvacet procent svého platu následně utratí za splnění finančních potřeb své SugarBabe. Kupuje jí luxusní dárky a platí pobyty. Žena zase provází svého partnera na služebních cestách a večírcích a okořeňuje mu život tak, aby si připadal mladší.
 
Sugardating je nejrozšířenější zejména v Dánsku, Norsku, Švédsku, Finsku a v Belgii.
 

Reklama