Pátrali jsme mezi výrobci erotických pomůcek a zjišťovali, v jaké cenové relaci se pohybují ty nejluxusnější vibrátory. Možná vás to bude trochu šokovat, ale jako domácího mazlíčka si můžete pořídit hračku za statisíce korun!

Zajímalo nás, kolik stojí nejdražší vibrátor na světě. Oslovili jsme proto Martina Ráže ze společnosti FunConcept, která se zabývá prodejem erotických pomůcek. Na otázku, zda existuje dražší vibrátor než Inez od firmy LELO, vyrobený z 18karátového zlata, který si můžete pořídit na internetu za 169.000 korun, nám odpověděl: „Myslím, že Inez je úplně to nejdražší, co se dá koupit, a upřímně nevím o žádném jiném výrobci kromě LELO, který by „sériově“ vyráběl zlaté vibrátory... Je možné, že nějaký známý klenotník něco na zakázku čas od času vyrobí pro Paris Hilton nebo jí podobnou celebritu.“

A tak jsme pátrali dál

Z dalších sériově vyráběných drahých vibrátorů jsme narazili na vibrátory Little Something firmy JammyJane. Konkrétně vibrátor Littel Platinum Ethernity si můžete pořídit za $3,250, což je v přepočtu asi 38.500 korun. Ve vibrátoru je zabudováno 28 diamantů o celkové hodnotě 66 karátů. Vibrátor má i několik stejně funkčních levnějších příbuzných.

Jak vypadají vibrátory Little Something si můžete prohlédnout na následujícím videu...

Bohužel se nám nepodařilo zjistit, jaký vibrátor používá zmíněná Paris Hilton. Odhadujeme však, že by to mohl vibrátor Phantasm. Prodává ho údajně klenotnictví Victor na pařížském předměstí Vendôme. Vibrátor je také jako Inez vyrobený z 18 karátového zlata, ale nádavkem posázený 117 pravými diamanty. Tento kousek vás přijde na 40.000 eur, což je v přepočtu asi 1.014.000 korun. Tak to už je vážně parádní hračka, co říkáte?

Bonbonek závěrem

Na následující fotografii si můžete prohlédnout vibrátor z roku 1869, který je umístěn, jak nám sdělil Zdeněk Šbelka z firmy FunConcept, od něhož jsme snímek dostali, někde v technickém muzeu v Americe.

historic

Zdroje

Kam dál?

Reklama