Grand opticalHodně lidí oddaluje nákup brýlí až do doby, než se jim s jejich stávajícími brýlemi něco stane. Důvody mohou být různé, nejčastěji to bývá otázka peněz. Přitom kvalitní brýle dnes seženete za cenu mnohem nižší, než kolik běžná domácnost „projí“ za měsíc.

Nový koncept prodeje brýlí ukazuje, že kvalitní brýle jsou dostupné opravdu pro každého. V GrandOptical jsou totiž nyní obroučky nově rozděleny do pevných cenových kategorií od 500 Kč až po značkové brýle. Cenové kategorie přitom zákazník uvidí již při vstupu do prodejny, takže se může snadno zorientovat a vybrat si cenu, která mu nejvíce vyhovuje.

Grand optical¨

Vedle pevných cenových kategorií najdou zákazníci v GrandOptical také přehledný ceník brýlových čoček.

 

Grand opticalSnadno si tedy mohou sečíst cenu za obroučky a brýlové čočky a hned vědí, kolik je budou stát nové brýle. Nejsou tam žádné další skryté příplatky, které by mohly zákazníka nepříjemně překvapit. Kompletní brýle tak můžete pořídit již za 990 Kč. Nový koncept zákazníkům ukazuje, že v GrandOptical jsou kvalitní brýle nyní dostupné opravdu pro kohokoli. A záleží pouze na zákazníkovi, zda si vybere brýle za 990 Kč, nebo za 5 000 Kč. GrandOptical nyní nabízí brýle za ceny, které sednou každému.

Více informací najdete na stránkách www.grandoptical.cz

 

Reklama