Snad každá žena si přeje mít krásnou a zdravou pokožku. Léto je v plném proudu, čas opalování, grilování, setkávání s přáteli, kdy na pleť působí nejen sluneční paprsky, ale i vítr, sůl a nedostatek hydratace.  Bez správné ochrany a péče to pleť prostě nezvládne.

BIODERMAAby byla kůže zdravá, ale i krásná na pohled potřebuje pro svou funkci dostatek vody, zhruba 70 %.  Z tohoto množství by mělo být 75 % hluboko v pokožce, kde je důležitým faktorem odolnosti kůže. Jakmile se tento podíl sníží, projeví se to na její kvalitě. Pokožka ztrácí pružnost a pevnost, je povadlá, citlivější, svědí, objevují se suché šupinky a vrásky v relativně nízkém věku. Tomu všemu lze přitom velmi jednoduše předejít.

Řešení přináší společnost LABORATOIRE BIODERMA. V roce 2003 získal Peter Agere Nobelovu cenu v chemii za svůj objev kanálků v buněčných membránách, skrz které se voda a soli dostávají zpět do buněk. Využitím tohoto objevu BIODERMA vytvořila řadu Hydrabio na dehydrovanou pokožku. Správná hydratace kůže je důležitá nejen pro její vzhled, ale zejména pro správnou funkci. „Pokud pleti chybí potřebná vláha, je citlivější, více náchylná k různým chorobným změnám, snadno se na ní množí bakterie, je začervenalá, olupuje se.

Hydrabio Sérum, jako fenomén své řady, na sebe strhl obrovskou pozornost! Intenzivně hydratuje do hloubky a zanechává zářivou pokožku. Obsahuje patent Aquagenium, který navrací pokožce její ztracenou schopnost hydratace, vlhkost „uzamyká“ v hloubce a udržuje ji v rovnováze. Patentovaný přirozený komplex D.A.F. zvyšuje práh tolerance pokožky, je hypoalergenní a nekomedogenní.    

BIODERMA

Chcete vědět kolik štěstí potřebuje Vaše pokožka? Zatočte kolem a získejte Vaši hydrataci na celé léto! Více na www.hydrabio.cz.

Exkluzivně v lékárnách!

Reklama