Je nakupování v second handech levné, nebo drahé? Na kloub téhle záhadě se pokusila přijít čtenářka Heligona. Co všechno si v sekáčích koupila a kolik ji to stálo?

Rozhodněte samy, jestli pořídila draho, nebo ušetřila...

Jak by dopadl podobný průzkum u vás doma?


Hezký den,

po sekáčích chodím moc ráda. Dávám za pravdu všem, kteří tvrdí, že se tam dají najít poklady. Navíc hrabání v hadrách mě prostě baví, a pokud ještě vyhlásí slevu 50% na vše, to je něco. A pak ty otázky: jéé, to je pěkné, kdes to koupila? V sekáči za dvacku :-)

Je pravda, že poslední dobou jsem nakupování dost zredukovala, ale dřív jsem se v tom vyžívala. Zvlášť po jednom rozchodu jsem razila po obchodech skoro denně. Takové pěkné tričko nebo sukýnka, to hned rozveselí. Tak mě napadlo zjistit, kolik jsem toho vlastně ze sekáčů natahala a kolik jsem za to utratila. Vytahala jsem všechny hadříky ze sekáčů a rozložila je na posteli. No vznikla z toho pěkná hromádka. (viz první foto) Trošku si připadám jak blázen, ale radši se pustím do výpočtů... Takže plus mínus asi tak dva tisíce. To jde, ne? Když si představím, že někdo za to má dvě trička, tak to hřeje ještě víc.

ze sekáče

A tohle jsou moje nejoblíbenější. Žádný z těchto kousků nestál víc jak 50 korun a nosím je víc než často. (viz druhé foto).

ze sekáče

Nakonec tipy na pár obchůdků v Brně, možná některá z vás zná. První kousek od zastávky Králova směr Bystrc, další naproti zastávky Skácelova směr Semilasso, další u zastávky Husitská směr Bystrc a poslední mezi Antonínskou a Moravákem (tam to mají na váhu).

Zdraví,
Heligona

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dnešního dne: Bazárky!

Posílejte mi dnes své příběhy a fotky s popisem na tato bazarová témata...

  • ... můj nejlepší úlovek!
  • ... moje zkušenost ze zastavárny (zastavila jsem něco).
  • ... nejkrásnější obchůdek či trh s použitým zbožím.
  • ... můj tip, kam určitě zajít na lov.

Co můžete za své příspěvky vyhrát?

Tentokrát to bude skutečně něco extra. Každý člen redakce přinesl z domova jednu použitou věc, kterou se rozhodl věnovat jako cenu. Nebojte se, nejsou to žádné blbosti, ale věci již nepoužívané. Ostatně vás se všemi věcmi v průběhu dne seznámím slovem i obrazem.

A co víc?

Dnes otvíráme diskuzi, ve které můžete samy nabízet své bazarové zboží, případně i obdarovávat ostatní čtenářky. Najdete ji zde: Bazárek!

Reklama