Milé ženy-in, naše čtenářky. Jsme moc rádi, že jste nebyly lhostejné k osudu postiženého chlapečka Románka  Šavary (jehož příběh najdete ZDE) a přispěly jste na sbírkové konto, které jsme pro Románka (ve spolupráci s občanským sdružením Život dětem) založili.

Díky vám se podařilo velmi rychle nastřádat potřebnou částku (čtěte ZDE) a Románek se už brzy posadí do nového kočárku, bez kterého by se nedostal ven, do školky ani na nezbytné rehabilitace.

Románek s maminkou

S jakými pocity přijali zprávu Šavarovi, se můžete dočíst ZDE

Dokonce se vybralo víc, čehož si nesmírně vážíme a děkujeme.!

Slíbili jsme, že vás budeme informovat o stavu účtu na našem sbírkovém kontu i o tom, co s penězi, které se vybraly navíc, podnikneme dál.

Rekapitulace

Cílem sbírky byl příspěvek na skládací rehabilitační kočárek TOM 5 Streeter. Vyrobila ho firma Patron zakázkově Románkovi na míru a stojí 56 666 Kč.

Pojišťovna hradí částku 21 000 Kč.

Zbývalo tedy 35 666 Kč, na kterou jsme se chtěli rodině složit.

Zaměstnavatel pana Šavary  (Barum Continental) přispěl částkou 8 000 Kč,

takže cílová suma se snížila na 27 666 Kč

Magazín Žena-in a čtenářky daly dohromady částku 32 705 Kč

Jaký bude další postup?

Občanské sdružení život dětem už rodině Šavarových poslalo darovací smlouvu na částku 27 666 Kč, ta ji podepsanou pošle zpět. Poté budou peníze převedeny na účet pana Šavary, který k nim přidá příspěvky od zaměstnavatele a pojišťovny a s konečnou částkou vyrazí do Olomouce, kde již nový rehabilitační kočárek čeká na vyzvednutí.

Románek s tatínkem

S panem Šavarou jsme se dohodli, že u této radostné události budeme a symbolicky Románkovi kočárek předáme.

Zbývající částku 5 039 Kč bychom rádi poskytli dalšímu stejně nebo podobně postiženému dítěti. Pokud o nějakém víte a chcete pomoct, informujte rodiče, ať se obrátí na Občanské sdružení Život dětem se žádostí, a možná pomůžeme právě jemu.

Půjdete do toho opět s námi?

Reklama