Dobré ráno, milé čtenářky! Rády byste se vydaly na cestu kolem světa po nepoznaných krajích, ale přitom zůstaly pěkně v teple domova a neutratily za to ani korunu? Nic není nemožné! V následujícím videu se můžete podívat hned do patnácti zemí po celém světě, aniž byste vstaly od počítače.

Americký fotograf Kien Lam ze San Franciska vytvořil úžasné video, které dokumentuje jeho cestu po patnácti zemích po celém světě. Od Austrálie po Indii, Nepál i Nikaraguu Lam poskládal dohromady 6.286 fotografií a vytvořil jedinečný časosběr, který provede diváka po světě během čtyř minut.

Video ukazuje patnáct různých zemí zachycených během tří let. Uvidíte nádherné fotografie z USA, Kanady, Mexika, Anglie, Skotska, Německa, Dánska, Spojených Arabských Emirátů, Kataru, Austrálie, Nového Zélandu, Indie, Nepálu, Nikaragui a Hondurasu.

„Rád bych poděkoval své rodině za to, že podporuje vše, co dělám,“ řekl fotograf. „Obdržel jsem spoustu krásných mailu od lidí, kteří oceňovali, že mohli vidět tolik krásných míst na světě během tak krátkého času. Byl to velmi potěšující způsob, jak začít nový rok,“ dodal Lan.

Chtěly byste se vydat na cestu kolem světa?

yasfas

Zdroj: DailyMail

Reklama