Čtenářka Datura nám poslala příběh z dob studií, kdy se holky ze třídy rozhodly pomstít třídnímu Don Juanovi. A nakonec je to mrzelo. Děkuji Vám Daturo za tenhle příběh.  Já se Vám přiznám, že mně ho při čtení Vašich řádků líto nebylo…

Sama jsem se nikdy za nic nepomstila, ale na jednu kolektivní pomstu nelze zapomenout. A že by byla sladká, tak to ani náhodou, hodně nás to ve finále mrzelo.

Ale od začátku. Když jsme měli nastoupit do prvního ročníku střední školy, vymysleli si profesoři, že nejlíp se poznáme na chmelu. Bylo nás 35, z toho 10 kluků a jeden, říkejme mu třeba Ivan, už od pohledu Don Juan. A tenhle Ivan si vzal do hlavy, že se seznámí postupně se všemi dívkami, pokud možno i intimně. Samozřejmě jednotlivě a podle abecedy. Postupně si nás zval na tajné rande a tam básnil, lichotil a nevím co ještě. Než jsme jeho plán odhalily, dostal se skoro na konec abecedy. Žádná se s tím totiž nechlubila, protože druhé rande se už nekonalo.

Dohodly jsme se na kruté pomstě. Měla jsem kamarádku, která studovala v Praze a na víkendy jezdila domů. Sehnaly jsme fotku dívky, která plně odpovídala Ivanovu vkusu, sepsaly jsme milostný dopis a kamarádka ho odeslala z Prahy k nám na školu. A pak už jsme číhaly, až dorazí a Ivan se začte. Nebudu to prodlužovat. Ivan se zamiloval až po uši. To víte, když 25 holek skládá milostné dopisy, tak to přece musí zabrat…

Ivan  nám na adresu kamarádky odepisoval a ne ledajak, básně byly na celou stránku a nad bujnou fantazií jsme na záchodě smíchem slzely.

Jenže nastal den, kdy se Ivan chtěl se svou kamarádkou setkat. A to už jsme musely s pravdou ven. Ukázaly jsme mu všechny jeho dopisy a vysvětlily, že ta jeho víla neexistuje. Když se před námi opravdu upřímně rozplakal, tak nám došlo, že to bylo hodně přes čáru. Ale byla to kolektivní pomsta za všechny, které to jeho vrkání na chmelu braly taky vážně. Mimochodem, chtěl být gynekologem a je zubařem, docela jsme se tomu na školním srazu zasmály.

Zdraví Datura
Text nebyl redakčně upraven


Dnešní téma je:

Pomsta bude (byla) sladká!

  • Ublížil vám někdy někdo a vy jste mu to vrátila?
  • Plánujte nějakou pomstu?
  • Potřebujete se sladkou pomstou poradit?
  • Jaký to byl pocit? Dobrý, nebo špatný?
  • Litujete nějaké pomsty?
  • Nebo vám je msta cizí?
  • Věříte, že se vám msta, může vymstít?

Vše směřujte na

redakce@zena-in.cz

A jedna z vás získá úžasně dobrou bonboniéru ve tvaru srdce s pralinkami s náplní nugátovou a oříšky od Milky.

cokolada milka

 

Reklama