606316f9d93a0obrazek.png
Kolekce adidas x LEGO DOTS oslavuje dětskou kreativitu a umožní dětem pomocí pestrobarevných vzorů vyjádřit svou osobnost, vytvořit si vlastí styl a ukázat světu, kdo jsou. Hravý design podněcuje představivost a vysílá dětem jednoduchou zprávu, že svět patří jim, mohou jej vytvořit tak barvitý, jak si přejí, a pravidla určují právě ony.
6063170c8f582obrazek.png
Kolekce adidas x LEGO DOTS vychází z oblíbené řady všech malých kreativců LEGO DOTS, která představuje barevný svět plný kreativity a zábavy. Náramky a doplňky do pokoje si děti samy navrhnou, ozdobí podle svých představ, přestaví pokaždé, když chtějí, a tak stále dokola. Sady LEGO DOTS nejsou omezeny žádnými pravidly a stejně jako kolekce adidas x LEGO DOTS podporují děti v kreativním a aktivním vyjádření sebe sama.
6063172045914obrazek.png
Kolekce adidas x LEGO DOTS obsahuje řadu pro děti i mladistvé a najdete v ní vše pro jaro plné pohybu a kreativní zábavy od ponožek po stylovou větrovku. Kolekce je k dostání na ADIDAS.CZ/LEGO
6063173796126obrazek.png

Zapojte se s námi do krásné a kreativní soutěže! Co musíte udělat pro výhru? Je to jednoduché!

Vyhrajte stylový batůžek a triko z kolekce adidas x LEGO DOTS a k tomu kreativní náramky a ozdobu na tašku LEGO DOTS! Kolekce zdůrazňuje osobitost a vlastní styl, navrhněte proto vlastní design trika s využitím zdobících dílků LEGO DOTS. Použijte fotku svého bílého trika v Instagram Stories, zadejte v GIFech do vyhledávače LEGO DOTS a pusťte se do tvoření.

Screenshot (náhled vytvořeného dílka) nám poté zašlete na náš soutěžní email soutez@zena-in.cz

Autoři 3 nejkreativnějších návrhů získají set pro jaro plné kreativity, zábavy a stylu!

606317a497023obrazek.png

Reklama