Proč neměla čtenářka Pajda odvahu vyvést kolegu aprílem? To už si musíte přečíst samy...

To docela chápu, milá Pajdo. U některých lidí to prostě nejde. Moc děkuju za příspěvek.


Když k nám na pracoviště nastoupil nový kolega, byla jsem z něj upřímně zděšená. Nejen, že se tvářil jako mistr světa, ale hlavně z něj padaly odborně šílené nesmysly.

První jeho akcí bylo, že nejedou pojistky na učebně PC. Měl za úkol zapojit dvacet počítačů - ty stály na stolech, stačilo jenom dát je do zásuvek a zkontrolovat vypínače na zadní straně zdroje. Nezkontroloval. Počítače nejeli a on to řešil „odborně“ a ne jako ženská. Rozhodl se, že je to na 100 % pojistkami a mistři elektrikáři mu, syčáci jedni, ještě půjčili „speciální izolované nářadí na tu jistící skříň“. Oni samozřejmě věděli, v čem je problém...

Další akce: vzal si ode mě starý nefunkční počítač s tím, že jej opraví a bude používat... za týden si šel stěžovat na vedení, že jsem mu schválně nedala heslo k setupu a má počítač bez baterky, aby si heslo nemohl vyresetovat. Heslo nedostal prostě proto, že ho nikdo neznal (předchozí správce zemřel) a baterka v PC byla, ta je totiž ve všech starších typech. Jenom musí brouk Pytlík odmontovat zdroj...

A tak šlo dál a dál a za několik měsíců se začaly objevovat další stížnosti. Známí z firmy mu prodali katodu na LCD display, spojku na prodlužovací šňůru a „záslepku na elektrický odpad“ - rozuměj rozdvojku a k tomu ochranu pro kojence, protože elektrony vypadávaly těma dírkama dole ve „spojce“... nakonec to došlo tak daleko, že jsem musela zajít na firmu a další podobné prodeje zakázat. To už tam byla faktura na „Rotorolu“, protože jak známo, tak každá Motorola se skládá ze Statoroly a Rotoroly... kolegu jsem přesvědčila, aby si namísto Motoroly koupil mobil Nokia a postupně se začal projevovat trošku lidsky. Ale zkusit ho vyvést Aprílem jsem nikdy neměla odvahu.

Pajda

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Tématem dnešního dne jsou: Aprílové vtípky

Prosím, příspěvky už neposílejte. Kolem 16. hodiny se dozvíte, kdo získal balíček od Gabriella Salvete, kde je řasenka a čtyři barevné laky na nehty STARS.

lak

Reklama