Když jsem si četl příspěvek čtenářky Jazuzinky, musel jsem se smát. Jazuzinko, smekám před odvahou, já bych se bál, že koledníky otrávím...


Dobrý den všem!

Před časem (někdy v létě) jsem četla článek o koktejlech pro masožravé. Ejhle! raduji se, konečně něco pro mě! To musím vyzkoušet. Přečetla jsem si znovu velmi vágní popis přípravy a pustila se do výroby s přesvědčením, že to nějak něčím doladím.

Nejdříve uvaříte slaninu, zbavíte ji tuku a nakrájíte ji na kousky. Blbost, kdo by se s tím dělal. Stačí, když šoupnu kus špeku ohřát do mikrovlnky.

Dále slaninu zalijete vodkou a necháte vylouhovat 72 hodin, pokračuje recept. Hahaha, nacpu špek do flašky a musím vymyslet, kam ji schovám, aby nebyla tři dny na očích. Vyhrál peřiňák. Flašku jsem strčila mezi duchny a zapomněla na ni jako na smrt.

Minulý týden jsem vyndavala peřiny a větrala je na sluníčku. Najednou něco tlumeně bouchlo v bedně. Honem jsem vytáhla poslední peřinu a začala pátrat, co to bylo. Na dně se válela flaška plná jakési záhadné tekutiny a linul se takový zvláštní zajímavý zápach a najednou koukám, jak začíná tekutina opouštět flašku. Lahev jsem bleskurychle vyndala. Okamžitě mi došlo, co to vlastně držím v rukách. Přiznám se, že jsem neměla odvahu ochutnat vlastní výtvor a pak mě to napadlo! Velikonoce na krku, nechám to pro dospělý koledníky!! Vyzkouším na nich nový nápoj a uvidím, jestli přežijí.

I stalo se. V pondělí kolem desáté dopolední přišli první dospělí koledníci. Po vybouchání pomlázkou jsem jim nabídla panáka.

Jééé, ty máš Bakon vodku?? To ses praštila přes kapsu, kdes ji sehnala??" Podobné dotazy padaly na mou hlavu, koktala jsem něco o pokusu výroby a nestačila se divit. Půllitrová flaška zmizela v kolednících a málem vyblizovali vnitřek. „V každý prázdný flašce je ještě 13 kapek." Po zbytek dopoledne jsem musela vysvětlovat, že jsem měla jen jednu lahev a že ji vypili první koledníci. Mám nejasné tušení, že příští rok přijdou dospěláci k nám koledovat minutu po půlnoci :-\

Za měsíc mám narozeniny, už jsem včera naložila další špekovku. Jen je tentokrát ve špajzu a ve větším balení. Snad to bude stačit a stihne uzrát. Musím si taky napsat do kalendáře, ať v srpnu naložím špekovku na vánoce a příští pomlázku. Nevíte, kolik mě bude stát vykopání jámy pro sud??

Jazuzinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Koktejly

V dnešním kvízu mícháme jeden konkrétná koktejl. Vyhrát můžete knížku s koktejly a formičku na ledové penisy! Jaký koktejl mícháme?

  • Šestou a zároveň poslední ingerdienci uveřejním ve 12.00 hodin.

Téma dne: Míchání koktejlů

Posílejte mi dnes (7. dubna 2010) své příspěvky na téma „míchání koktejlů“. Co konkrétně mi máte posílat?

  • Vaše originální koktejlové recepty!
  • Vaše oblíbené koktejlové recepty!
  • Veselé či lechtivé příběhy, ve kterých hrál hlavní roli koktejl - netvrďte mi, že se vám žádný takový nestal.

Napíšete-li příspěvek do denního tématu, budete ve hře i o Cinzano Extra Dry a stylové žabky Malibu!

A pokud mi pošlete svůj nápoj lásky, můžete získat vtipnou formičku na ledové penisy!

Reklama