Jsou prsa jen ženský problém, nebo je chlapi řeší? Prošli jsme několik diskuzních serverů a zjistili, že co muž, to jiný názor - někdo má rád velká prsa, někdo menší. Většina se ale na jedné věci shodne: Nej prsa má ta jejich!

Stejně jako se o mužích tvrdí, že řeší velikost penisu, mnoho žen řeší velikost svého poprsí. A důvod? Povětšinou se ženy chtějí cítit dobře. Plastický chirurg Jan Měšťák mi prozradil, že se setkal ve své praxi snad jen jednou se situací, při které přišla žádat o prsní implantáty žena, která změnu nechtěla, ale přála si vyhovět partnerovi. „Jsem naprosto přesvědčený, ale naprosto, o tom, že to dělají hlavně kvůli sobě samé. Žena vnímá prsa jako atribut ženské krásy, pro ni nesmírně důležitý.“

Sám má rád u dívek menší poprsí, ale zajímal mě i názor dalších mužů, tak jsem zapátral v internetových diskuzích a zjistil, že požadavek na vzhled ňader má každý muž jiný, ale většina se shoduje, že nejkrásnější prsa má jejich partnerka.

Vybráno z diskuzí

Lukáš (26 let, student)kluc
Holky řeší boky, nohy, prsa, kluci zase penis - nevim, přijde mi, že jsou to všechno jen pubertální výmysly.

Marian (32 let, voják)
Každá moje přítelkyně měla jiná prsa. A všechny se mi líbily.

Luboš (22 let, student)
Mám rád malý s malejma bradavkama. Přijde mi, že holkám tak nějak míň překážej a víc seknou. Moje má vyhovující.

Adam (45 let, IT technik)
Velká ňadra mi vadí, ale že bych to nějak řešil, to ne. Doma mám, co mám, a jsem spokojený.

Martin (45 let, invalidní důchodce)
Milena má po dětech povislá prsa. Nevadí mi to, už nejsem ve věku, kdy bych tohle řešil. Spíš mě štve, že kvůli tomu šel náš sexuální život do kytek. Furt to řeší. Jasně, že se podívám na pěknou mladou holku, ale to s tim přece nesouvisí, ne?

Jan (23 let, OSVČ)
Mám rád kulatá, ale pevná ňadra. Na velikosti nezáleží, hlavně aby to nebyly plandáky. To je hnus. Implantáty mi nevadí.

Kam dál?

Reklama