Je tu však i jiný, daleko účinnější přípravek vyráběný šetrnou metodou, díky které je zachována vysoká dávka účinné látky. Jde o 100% Bio-Aktivní mořský kolagen od Inca Collagen. Prozradíme vám, v čem je jeho síla.
cola.jpg

5ab4fbfbd64a9obrazek.pngBio-aktivní mořský kolagen vyráběný hydrolýzou je nejpodobnější kolagenu lidskému, proto s ním naše tělo pracuje jako s vlastním a nejefektivněji jej vstřebává. Bílkovina kolagen hraje klíčovou roli v tom, jak se cítíme a jak vypadáme. Kolagen má neuvěřitelnou vlastnost - umí putovat přesně tam, kde nám chybí nejvíce. Kolagen si můžeme jednoduše doplnit pravidelným užíváním. Nejlepší je doplnit kolagen tělu zevnitř a ve vysoce koncentrované formě. Kolagen je základní stavební prvek pojivových tkání, cév, vnitřních orgánů, očí, zubů, ale i vlasů, nehtů a pokožky. Příroda jej do 25 roku používá k dokonalému vývoji a zdraví těla. Jeho dostatek Vám zajistí krásné vlasy, mladistvou pokožku, zdravý pohybový aparát i pružné cévy. Jednoduše celkové zdraví a krásu člověka. Jeho tvorba se však v těle přirozeně snižuje již od zmiňovaných 25 let.

Pro tělo nejpřirozenější
Inca Collagen se vyrábí šetrnou studenou technologií z mořských ryb, aby byla zachována jeho biologická hodnota, proto se mu také říká „živý“ nebo též bio-aktivní kolagen. Bio-aktivní kolagen představuje jeden z největších vynálezů světové biochemie. Inca Collagen má vysoký obsah kolagenu, až 3000 mg v jedné denní dávce. Tělo s ním zachází stejně, jako by si ho vyrobilo samo, distribuuje ho po těle a využívá podle své aktuální potřeby. Inca Collagen je unikátní i formou prášku, který se rozpouští ve vodě a pije, protože právě tato konzistence je jedinou, při níž zůstane zachována bio-aktivita kolagenu.
Inca Collagen je tak odpovědí na mnoho otázek. Jeho užíváním udržíme tělo zdravé a krásné mnohem déle, než příroda naplánovala. Některé projevy nedostatku kolagenu může Inca Collagen i zcela zvrátit. Tedy s nadsázkou lze říci, že krásu a zdraví koupit lze.

Reklama