Přesně sto otázek stihl za hodinu a půl odpověděl energií sršící Petr Novotný při včerejším on-line rozhovoru se čtenáři a čtenářkami Žena-in.cz a Novinky.cz. Jak nám řekl, byl to jeho první rozhovor poskytovaný po internetu, ale jako ostřílený rozhlasový, televizní a pódiový mluvka neměl sebemenší problémy s formulací vtipných, rychlých a dobře mířených odpovědí. Jestli jste někde slyšeli řeči o tom, že baviči jsou v podstatě smutní a zamračení lidé, tak tomu nevěřte. Alespoň Petr Novotný do téhle škatulky nezapadá. Smál se skoro pořád. Řehtal se při čtení otázek. Chechtal se při odpovídání. Asi to je u něj poměrně běžný stav, protože se přiznal, že se jeho žena za něj kvůli tomu stydí. „Má pocit, že na ulici vypadám jako debil,“ řekl doslova.
Prostě z něj pohoda a dobrá nálada jen kapala. Na otázku jedné čtenářky, co dělá, že tak dobře vypadá, opáčil, že se nestresuje a barví si fousy. Prohlásil taky, že si dobíjí baterky při cestování a letos už mimo jiné měsíc nabíjel na Krétě. Jinak už v neděli zase někam letí, tentokrát na Island. Mluvilo se taky hodně o jídle a Petr Novotný neváhal přiznat, že váží 115 kilo a že svůj Body Mass Index si nepočítá, protože mu to přijde příliš složité. Oblíbený bavič mimo jiné během rozhovoru obdržel pozvání na masáž (zdravotní!) a let větroněm. Také prohlásil, že se nebojí výšek a rozhodl se to jedné z všetečných čtenářek dokázat tím, že si hodlá zopakovat bungee jumping, při kterém se před lety ošklivě poranil.
Chcete vědět, proč si Petr Novotný vzal z dětského domova odrostlejší dítě? Zajímá vás, jaké legrace v nejbližší době chystá? Co si myslí o Leoně Machálkové? Jaké má neřesti a co ho rozčílí? S kým tráví dovolenou a co dělá jeho opice? Jak se originálně dostat k jeho receptům, aniž byste si museli koupit knihu Ham a mňam? Jak dlouho žije jeho dcera se svým přítelem? Kompletní on-line rozhovor s nejpopulárnějším českým bavičem Petrem Novotným si přečtěte ZDE.
Reklama